Maliar - Viedeň

Falcon Intl s.r.o.

Miesto práce
Viedeň-okolie, Rakúsko
Termín nástupu
September, Október 2019
2 200 - 3 000 EUR/mesiacPráca je platená od úkolu, čiže zamestnanec je odohodnotený podľa svojho výkonu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava pred maľovaním, stierkovanie a samotné maľovanie.

Práca na rakúsku pracovnú zmluvu,
Príspevok na auto,
Pomoc pri hľadaní ubytovania - možnosť dochádzať z Bratislavy,
Práca je na dobu neurčitú,

Hľadáme zodpovednú osobu, resp. partiu maliarov, ktorá je samostatná, vie okrem maľovania aj stierkovať. Požadovaná prax je min 3 roky, vlastné auto výhodou. Uchádzač by mal mať drobné náradie. Rebrík atď. poskytuje zamestnávateľ.
Práca je na rakúsku pracovnú zmluvu.
Poprosíme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky.
Ďakujem,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

A, B

Veľkou výhodou uchádzača je ovládať aspoň čiastočne nemecký jazyk.
Požadujeme aspoň 3 ročnú prax,
Okrem maľovania treba vedieť aj stierkovať.

Spoločnosť zameraná na poskytovanie služieb v oblasti stavebníctva, dopravy a záhradných prác.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3756707  Dátum zverejnenia: 6.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 200 - 3 000 EUR/mesiacPráca je platená od úkolu, čiže zamestnanec je odohodnotený podľa svojho výkonu.