Poradíme Vám?

Ekonomický asistent / asistentka

FALCO SK, s.r.o.

Miesto práce
Banská Štiavnica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorého úlohou bude asistovať vo vedení ekonomickej agendy. Párovanie faktúr a platieb, scanovanie účtovných dokladov, dohľadávanie informácií, archivácia. Budete v úzkej spolupráci s účtovníčkou a pomôžete jej vykonávať opakujúce sa úlohy a udržiavať prehľad v celej ekonomickej agende.

Zároveň ako časť tejto agendy preberiete zodpovednosť za vedenie skladového hospodárstva, inventúry a objednávanie materiálov a služieb tak, aby sme mali na sklade správne množstvo v správnej kvalite a v správnom čase.

Práca zahŕňa aj komunikáciu so zahraničnými dodávateľmi v Anglickom jazyku, písomne.

Stabilná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou. Rôznorodosť tém, ktoré budete spracúvať a zaujímavé/neštandardné oblasti, keďže naše výrobky predávame cez množstvo predajných kanálov do mnohých krajín sveta.
Zároveň ľudský prístup, keďže kolektív v administratíve je relatívne úzky.

Pre lepšie posúdenie Vašej Žiadost prosím o zaslanie Motivačného listu, kde nám priblížite prečo je tento typ pozície pre Vás zaujímavý, aké máte s jeho náplňou skúsenosti v čom by bol Váš prínos pre naše fungovanie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2021 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pre úspešného uchádzača je nutné byť typom človeka so schematickým myslením. Väčšina úloh je zvládnuteľná logickým uvažovaním, bez nutnosti mať dlhodobé skúsenosti v danej oblasti. Kolegovia sa na Vás spoliehajú, že úlohy splníte správne a ich ďalšia práca závisí od Vašej dôslednosti. Zároveň je táto pozícia zaujímavá tým, že nie je monotónna a máte možnosť prispieť k nášmu lepšiemu fungovaniu vlastnými úvahami a ich realizáciou.

Značka FALCO má tradíciu od roku 1989, keď sme začínali s výrobou základných kožených puzdier na zbrane a sokoliarskych rukavíc pre lokálny trh.

Na začiatku sme vyrábali iba niekoľko modelov výrobkov z hovädzej kože.
Niektoré z nich máme dodnes v ponuke a stále patria k veľmi dobre predávaným.
V súčastnosti sme jeden z najlepších výrobcov puzdier a doplnkov na skryté nosenie zbrane na trhu.

S narastajúcim dopytom a otvárajúcimi sa novými trhmi sme vybudovali jedno z najväčších portfólií puzdier na zbrane na trhu.
Držíme sa stále rovnakej stratégie kvalitného remeselného spracovania, pretože veríme, že zákazníci oceňujú púzdra vyrobené ručne, precízne a našu snahu urobiť ich čo najlepšími
Okrem katalógových, bežne dostupných výrobkov, produkujeme aj množstvo výrobkov v špeciálnej výrobe pre zásahové jednotky alebo výstrojné súčasti ozbrojených zložiek.
Sme schopní navrhnúť a vyrobiť výrobky podľa akýchkoľvek požiadaviek zákazníka.

Všetky výrobky z nášho portfólia vyrábame na Slovensku vo vlastnej réžii.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Špitálska 1325/4
96901 Banská Štiavnica
www.falcoholsters.com
ID: 4176281  Dátum zverejnenia: 6.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac