Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Zámočník 13,50/ hod. Košice

Falco Engineering Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
13,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava - zostavovanie dielcov a ich spájanie krátkymi zvarmi (stehovanie) pre zváračov
- denné/nočné zmeny (možnosť pracovať 12 hod. zmeny)
- práca na dlhodobo

Každý záujemca je individuálne preskúšaný zváracím inžinierom z čítania technickej dokumentácie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

3

- prax v strojárskom odbore nutná
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie nutná !!!!
- zváračský preukaz so základnou skúškou na CO2
- platný žeriavnický a viazačský preukaz výhodou

Spoločnosť Falco Engineering Slovakia s.r.o., sa zaoberá výrobou ťažkých oceľových konštrukcií pre banský priemysel a koľajové vozidlá. Naším primárnym cieľom je vyrábať výrobky na mieru, podľa požiadaviek a nárokov zákazníkov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4668661  Dátum zverejnenia: 12.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 13,5 EUR/hod.