Zámočník 12€/ hod.

Falco Engineering Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Južná trieda 1598/82, Juh
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
12 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava - zostavovanie dielcov a ich spájanie krátkymi zvarmi (stehovanie) pre zváračov
- denné/nočné zmeny (možnosť pracovať 12 hod. zmeny)
- ponúkame dlhodobú prácu, zákazky máme podpísané na celý rok 2024

Možnosť záloh prvé tri mesiace.
Splatnosť faktúr 30 dní po ukončení kalendárneho mesiaca.
- príplatky za nočné zmeny
- bezplatné kurzy/školenia

Každý záujemca je individuálne preskúšaný zváracím inžinierom z čítania technickej dokumentácie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

3

- prax v strojárskom odbore nutná
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- zváračský preukaz so základnou skúškou na CO2
- platný žeriavnický a viazačský preukaz výhodou

Spoločnosť Falco Engineering Slovakia s.r.o., sa zaoberá výrobou ťažkých oceľových konštrukcií pre banský priemysel a koľajové vozidlá. Naším primárnym cieľom je vyrábať výrobky na mieru, podľa požiadaviek a nárokov zákazníkov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2160689  Dátum zverejnenia: 13.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 12 EUR/hod.