Majster vo výrobe

Falco Engineering Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Južná trieda 1598/82, Juh
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečenie a organizovanie práce podľa stanoveného operatívneho plánu strojárskej výroby.
-Zabezpečovať efektívnosť výroby z pohľadu využitia zdrojov a minimalizovania chýb.
- Vedenie tímu podriadených pracovníkov.
- Zabezpečovanie dodržiavania výrobných, bezpečnostných a kontrolných predpisov na zverených výrobných linkách.
- Podpora a implementácia zlepšovacích návrhov vo výrobe.
- Riadenie výrobných aktivít s cieľom dosiahnuť nulovú chybovosť a dodávky JIT.
- Kontrola dodržiavania denných plánov kvality, nákladovosti, logistiky a prijímanie opatrení na dosiahnutie týchto plánov.
-Vypracovanie potrebných podkladov a výkresov pre výrobu.
-Zodpovednosť za dodržiavanie stanovených termínov, plánováneho času a kvality.
-Aktívne riešenie vzniknutých situácií.
-Včasné vypracovanie reportov.
-Zabezpečenie poriadku, čistoty a BOZP vo výrobe.

- bezplatné kurzy/školenia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

2

Minimálne 2 ročná prax na podobnej pozícii v automobilovej, elektrotechnickej alebo strojárskej výrobe.
Znalosť nástrojov kvality, kontrolných a meracích postupov a zariadení.
Skúsenosť a zručnosť so zámočníckymi a zváračskými prácami NUTNÁ!
Schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu PODMIENKOU!
Ovládať AutoCAD PODMIENKOU!
Dobré organizačné a riadiace schopnosti. Asertívny a efektívny prístup k ľuďom, spoľahlivosť, zodpovednosť.

Spoločnosť Falco Engineering Slovakia s.r.o., sa zaoberá výrobou ťažkých oceľových konštrukcií pre banský priemysel a koľajové vozidlá. Naším primárnym cieľom je vyrábať výrobky na mieru, podľa požiadaviek a nárokov zákazníkov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2016009  Dátum zverejnenia: 7.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac