Mzdový expert / spracovanie miezd slovenským a zahraničným klientom našej spoločnosti

FAL-CON BUSINESS CONSULTING, s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
1 800 EUR/mesiacmzda a ostatné benefity budú dohodnuté v závislosti od vzdelania, pracovnej skúsenosti, jazykových schopností a typu pracovného úväzku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi počítate mzdy, nebojíte sa výziev a neplánovaných prekvapení, ktoré prináša práca v poradenstve, radi by ste pracovali pre zahraničných klientov a denne využívali svoje znalosti cudzieho jazyka.

Ponúkame Vám pozíciu mzdového účtovníka v našej medzinárodnej spoločnosti, ktorá poskytuje účtovné a daňové služby pre zväčša medzinárodných klientov.

Vaša práca bude zahŕňať všetky práce súvisiace s mzdovým účtovníctvom podľa slovenskej legislatívy:
- komplexné spracovanie mzdového účtovníctva klientov
- aktívna komunikácia s klientami v cudzom jazyku
- komunikácia s inštitúciami
- úzka spolupráca s daňovými poradcami

- možnosť práce s domu (podľa dohody)
- príjemné pracovné prostredie v širšom centre mesta
- práca v medzinárodnej spoločnosti s priateľskou atmosférou
- aktívne využívanie anglického a/alebo nemeckého jazyka na dennej báze
- externé a interné školenia
- skrátený pracovný čas v piatok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Expert
Microsoft Excel - Expert

- predchádzajúca pracovná skúsenosť v poradenstve (spracovávanie miezd klientom externe)
- znalosť software Pohoda výhodou
- schopnosť stanoviť si priority a dodržať termíny

FAL-CON BUSINESS CONSULTING, s. r. o. together with sister company FAL-CON TAX k. s. is being active in Slovakia within the central European consulting network of the FALCON group.

The FALCON group with the headquarter in Austria has its offices in Vienna – Budapest – Bratislava – Prague. It´s a member of allinial global, an international network of professional business advisors.

www.fal-con.eu

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3738173  Dátum zverejnenia: 28.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac