Daňový poradca (pozícia v medzinárodnej poradenskej spoločnosti)

FAL-CON BUSINESS CONSULTING, s. r. o.

Miesto práce
Cintorínska 3/a, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.05.2018
Mzdové podmienky (brutto)
Zaujímavý

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceli by ste zostať v poradenstve alebo sa do poradenstva vrátiť. Máte radi poradenstvo a zároveň preferujete dostatok času na Váš osobný život.

Ponúkame Vám pozíciu daňového špecialistu v našej medzinárodnej spoločnosti poskytujúcej služby daňového poradenstva a účtovníctva prevažne pre zahraničných klientov.

Náplňou Vašej práce bude komplexné poradenstvo (od komunikácie so správcom dane a zostavovania daňových priznaní až po prípravu odborných stanovísk, či účasti na medzinárodných due diligence projektoch):
- komplexná daňová administratíva
- podpora účtovného oddelenia
- príprava odborných stanovísk pre klientov
- marketing
- komunikácia s klientami
- príprava dokumentácie k transferovému oceňovaniu
- účasť na due diligence

- práca v medzinárodnej spoločnosti s priateľskou atmosférou
- aktívne používanie anglického a/alebo nemeckého jazyka
- externé a interné vzdelávanie
- publikovanie odborných článkov
- skrátený pracovný čas (v piatok)
- príjemné pracovné prostredie v centre mesta

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Daňové poradenstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

- aspoň 3 roky skúseností v oblasti daní
- licencia daňového poradcu je výhodou
- znalosť anglického jazyka je dôležitá, znalosť nemeckého jazyka je vítaná
- schopnosť stanoviť si priority a dodržať termíny

FAL-CON BUSINESS CONSULTING, s. r. o. together with sister company FAL-CON TAX k. s. is being active in Slovakia within the central European consulting network of the FALCON group.

The FALCON group with the headquarter in Austria has its offices in Vienna – Budapest – Bratislava – Prague. It´s a member of allinial global, an international network of professional business advisors.

www.fal-con.eu

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3297693  Dátum zverejnenia: 30.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Zaujímavý