Lékař/ka Urgentního příjmu

Fakultní nemocnice Olomouc

Místo práce
I.P.Pavlova 185/6, Okres Olomouc
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
01.12.2017
Mzdové podmínky (brutto)
40 000-60 000,-Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- lékař akutní všeobecné interní ambulance (vyšetřovny),
- lékař intenzivní vyšetřovny (Emergency Room) a resuscitačního týmu OUP,
- lékař akutní všeobecné neúrazové ambulance (vyšetřovny) a LPS,
- lékař expektačních lůžek.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- konkurenceschopné finanční ohodnocení,
- 5 týdnů dovolené,
- 3 dny nenárokového zdravotního placeného volna,
- možnost dalšího odborného růstu,
- zaměstnanecké benefity,
- pedagogickou činnost v rámci Lékařské fakulty UP.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ vzdělání lékařského směru,
- specializovaná způsobilost v oboru vnitřní lékařství nebo příbuzný interní obor s interním kmenem, anesteziologie a intenzivní medicína, všeobecné praktické lékařství nebo urgentní medicína (vnitřní lékařství, všeobecné praktické lékařství či anesteziologie a resuscitace v tomto případě jako základní obor žádoucí) dle zákona č. 95/2004 Sb., v platném znění,
- zájem a předpoklady pro práci v oboru,
- zdravotní způsobilost a bezúhonnost dle zákona č. 95/2004 Sb., v platném znění,
- znalost anglického jazyka,
- znalost práce s PC.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Fakultní nemocnice Olomouc je jedním z největších lůžkových zařízení v České republice. Je součástí sítě jedenácti fakultních nemocnic přímo řízených Ministerstvem zdravotnictví ČR. Je největším zdravotnickým zařízením v Olomouckém kraji a šestou největší nemocnicí v zemi. Její historie je více než stoletá, sahá do roku 1896.

Posláním FNOL je léčit nemocné v souladu se současnými dostupnými poznatky lékařské vědy. Olomoucká fakultní nemocnice poskytuje celé spektrum péče od základní až po vysoce specializovanou. Zařízení má k dispozici padesát pracovišť, bezmála 1200 lůžek a téměř 3500 zdravotnických i nezdravotnických profesionálů.
ID: 3236880  Dátum zverejnenia: 8.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 40 000-60 000,-Kč