Vedúca sestra Urologickej kliniky Fakultnej nemocnice Trnava

Fakultná nemocnica Trnava

Miesto práce
Andreja Žarnova, Trnava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200,98 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkon špecializovaných pracovných činností v špecializačnom odbore ošetrovateľská starostlivosť o dospelých
Poskytovanie zdravotnej starostlivosti.
Riadenie a organizácia.

Garantovaný plat , práca v stabilnej spoločnosti, podpora odborného vzdelania, závodné stravovanie, dovolenka 5 dní naviac, nadštandardná starostlivosť o najbližšiu rodinu bez poplatku

Prihlášku, ktorej súčasťou musia byť: písomný projekt činností v rozsahu 3 až 5 strán, osobný dotazník, profesijný životopis, doklady o dosiahnutom vzdelaní, výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace, zasielajte do 15.08.2022 na adresu: Fakultná nemocnica Trnava, A. Žarnova 11, 917 75 Trnava, heslo „KONKURZ“ s uvedením pracovnej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ošetrovateľská starostlivosť o dospelých

Prax na pozícii/v oblasti

prax v riadiacej činnosti výhodou

odbornosť, zodpovednosť, empatia, bezúhonnosť,
vedomostné minimum z okruhov manažment zdravotnej starostlivosti, ekonomika a financovanie, pracovnoprávne vzťahy,
odborná prax a riadiace schopnosti

Fakultná nemocnica Trnava je najväčším poskytovateľom zdravotnej starostlivosti v Trnavskom kraji. Náš kvalifikovaný personál realizuje liečebno-preventívny proces a ošetrovateľský proces s cieľom zaistiť maximálnu spokojnosť našich klientov. Poskytujeme široké spektrum zdravotníckych výkonov v rámci komplexnej zdravotnej starostlivosti.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4386312  Dátum zverejnenia: 22.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200,98 EUR/mesiac