Sanitár - chirurgická klinika, klinika úrazovej chirurgie, operačné sály, oddelenie centrálnej sterilizácie

Fakultná nemocnica Trnava

Miesto práce
Andreja Žarnova 11, Trnava
Termín nástupu
ihneď
646 EUR/mesiacmzda sa odvíja od odpracovaných rokov praxe a dosiahnutého vzdelania v zdravotníckom odbore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomocná práca na nemocničných oddeleniach, sprevádzanie chodiacich chorých na odborné vyšetrenie. Pomocná práca pri dezinfekcii a sterilizácii nástrojov a prenášanie materiálu na vyšetrenie. Kŕmenie, prenášanie, prebaľovanie pacientov.

Garantovaný plat a príplatky na základe kolektívnej zmluvy, osobný príplatok, príplatok za zmennosť, podpora odborného vzdelávania, závodné stravovanie, dovolenka 5 dní naviac, nadštandardná starostlivosť o najbližšiu rodinu bez poplatku.

Do pracovného pomeru prijmeme aj Pomocných pracovníkov v zdravotníctve.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

zdravotnícke

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť, empatia,
komunikácia (jednanie s ľuďmi)

Fakultná nemocnica Trnava je najväčším poskytovateľom zdravotnej starostlivosti v Trnavskom kraji. Náš kvalifikovaný personál realizuje liečebno-preventívny proces a ošetrovateľský proces s cieľom zaistiť maximálnu spokojnosť našich klientov. Poskytujeme široké spektrum zdravotníckych výkonov v rámci komplexnej zdravotnej starostlivosti.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4331632  Dátum zverejnenia: 17.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 646 EUR/mesiac