Sestra na Kliniku pediatrie, novorodenecké oddelenie, gynekologicko-pôrodnícku kliniku

Fakultná nemocnica Trnava

Miesto práce
Andreja Žarnova, Trnava
Termín nástupu
ihneď
1 009 EUR/mesiacmzda sa odvíja od dosiahnutého stupňa vzdelania a počtu odpracovaných rokov praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie komplexnej ošetrovateľskej starostlivosti pacientom.

Fakultná nemocnica Trnava poskytuje nasledovné benefity:

215,- € mesačne počas školského/akademického roka pre končiacich študentov stredných škôl v odbore sestra, pôrodná asistentka a pre končiacich študentov vysokých škôl ( 3. ročník Bc. a 2. ročník Mgr.) v odbore sestra a pôrodná asistentka s povinnosťou odpracovať po podpise pracovnej zmluvy 2 roky.

2.138,50 € jednorazový náborový príspevok po uplynutí trojmesačnej skúšobnej doby pre zamestnancov v odbore sestra s povinnosťou odpracovať v pracovnom pomere 2 roky.

357,- € mesačne príspevok na ubytovanie počas jedného roka po ukončení skúšobnej doby pre zamestnancov v odbore sestra, pôrodná asistentka

Garantovaný plat a príplatky na základe Kolektívnej zmluvy, práca v stabilnej spoločnosti, podpora odborného vzdelania, závodné stravovanie, nadštandardná starostlivosť o najbližšiu rodinu bez poplatku a 5 dní dovolenky navyše + rizikový príplatok 0,75 eur/hod.

Životopisy s motivačným listom zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov v databáze uchádzačov Fakultnej nemocnice Trnava v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z.. Vybraní uchádzači budú kontaktovaní s pozvaním na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

sestra, pôrodná asistentka

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikácia (jednanie s ľuďmi), samostatnosť, spoľahlivosť, empatia, komunikatívnosť, ochota pomáhať

Fakultná nemocnica Trnava je najväčším poskytovateľom zdravotnej starostlivosti v Trnavskom kraji. Náš kvalifikovaný personál realizuje liečebno-preventívny proces a ošetrovateľský proces s cieľom zaistiť maximálnu spokojnosť našich klientov. Poskytujeme široké spektrum zdravotníckych výkonov v rámci komplexnej zdravotnej starostlivosti.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4331588  Dátum zverejnenia: 16.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 009 EUR/mesiac