Referent verejného obstarávania

Fakultná nemocnica Trnava

Miesto práce
Andreja Žarnova 11, Trnava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
832 EUR + osobný príplatok 368 EUR = 1200 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Uskutočňovanie prieskumu trhu
Príprava podkladov pre verejné obstarávanie
Vyhodnocovanie ponúk
Spracovávanie súťažných dokumentov
Zabezpečovanie a administrácia procesov verejného obstarávania v zmysle zákona č. 343/2015 o Verejnom obstarávaní

Garantovaný plat , práca v stabilnej spoločnosti, podpora odborného vzdelania, závodné stravovanie, 5 dní dovolenky naviac, nadštandardná starostlivosť o najbližšiu rodinu bez poplatku.

Životopisy s motivačným listom zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov v databáze uchádzačov Fakultnej nemocnice Trnava v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z.. Vybraní uchádzači budú kontaktovaní s pozvaním na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické alebo právnické zameranie

Počet rokov praxe

5

odbornosť, zodpovednosť, samostatnosť, loajálnosť

Fakultná nemocnica Trnava je najväčším poskytovateľom zdravotnej starostlivosti v Trnavskom kraji. Náš kvalifikovaný personál realizuje liečebno-preventívny proces a ošetrovateľský proces s cieľom zaistiť maximálnu spokojnosť našich klientov. Poskytujeme široké spektrum zdravotníckych výkonov v rámci komplexnej zdravotnej starostlivosti.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3427564  Dátum zverejnenia: 20.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 832 EUR + osobný príplatok 368 EUR = 1200 EUR