Lekár - Oddelenie pneumológie a ftizeológie

Fakultná nemocnica Trnava

Miesto práce
A.Žarnova, okres Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Diagnostická a preventívno-liečebná činnosť.

Garantovaný plat a príplatky na základe Kolektívnej zmluvy, práca v stabilnej spoločnosti, podpora odborného vzdelania, závodné stravovanie, nadštandardná starostlivosť o najbližšiu rodinu bez poplatku.

Ak Vás táto ponuka zaujala a vyhovujete daným kritériám, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na doleuvedenú emailovú adresu.
Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.
Každému vhodnému uchádzačovi odpovieme emailom alebo ho budeme telefonicky kontaktovať najneskôr do 14 dní.
Ďakujeme všetkým záujemcom za prejavený záujem!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné lekárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť, empatia, komunikatívnosť, ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť), tímová práca, samostatnosť

Fakultná nemocnica Trnava je najväčším poskytovateľom zdravotnej starostlivosti v Trnavskom kraji. Náš kvalifikovaný personál realizuje liečebno-preventívny proces a ošetrovateľský proces s cieľom zaistiť maximálnu spokojnosť našich klientov. Poskytujeme široké spektrum zdravotníckych výkonov v rámci komplexnej zdravotnej starostlivosti.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3191746  Dátum zverejnenia: 19.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou