Kuchár/mäsiar

Fakultná nemocnica Trenčín

Miesto práce
Legionárska, Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
1 038,2 EUR/mesiac- príplatok za prácu v sobotu, nedeľu a prácu vo sviatok - po zapracovaní možnosť priznania osobného príplatku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Príprava jedál na oddelení liečebnej výživy a stravovania, manipulácia s tovarom, vrátane mäsa
  • Samostatná príprava - porciovanie surového a tepelne upraveného mäsa
  • Zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov
  • Dodržiavanie presne stanovených postupov prípravy jedál
  • Dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a čistoty na pracovisku

- zabezpečenie stravovania na pracovisku
- týždeň dovolenky nad rámec Zákonníka práce
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- po zapracovaní možnosť priznania osobného príplatku
- vianočný príspevok

​- zľava na voľnopredajné lieky v nemocničnej lekárni

- MultiSport karta

Informácie o výberovom konaní

Potrebný - zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár, mäsiar

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

fyzická zdatnosť, spoľahlivosť

Nemocnica s krajskou pôsobnosťou. Hlavnou úlohou Fakultnej nemocnice Trenčín je poskytovanie komplexnej a kvalitnej liečebno – preventívnej starostlivosti pre všetkých pacientov Trenčianskeho kraja.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4836909  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 038,2 EUR/mesiac