Prevádzkový elektrikár

Fakultná nemocnica Trenčín

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 038,2 EUR/mesiacPo zapracovaní možnosť priznania osobného príplatku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná údržba a opravy meracej a regulačnej techniky, elektr. zariadení, náhrad. zdrojov el. energie , vnútorných a vonkajších rozvodov elektroinštalácii, spolupráca s revíznym technikom pri odborných prehliadkach a skúškach, prevádzanie kontroly prevádzkovej spôsobilosti výťahov, atď.

- stabilné zamestnanie v oblasti zdravotníctva
- týždeň dovolenky nad rámec Zákonníka práce
- po zapracovaní možnosť priznania osobného príplatku
- stravovanie v areáli nemocnice
- vianočný príspevok
- príspevok zamestnávateľa na DDS 2%
- zľava na voľnopredajné lieky v nemocničnej lekárni
- MultiSport karta

- odborná spôsobilosť na elektrotechnických zariadeniach minimálne § 22 do 1000 V.
- odborná spôsobilosť na opravu vyhradeného technického zariadenia zdvíhacieho skupiny A vítaná, nie je však podmienkou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

precíznosť, spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť

Nemocnica s krajskou pôsobnosťou. Hlavnou úlohou Fakultnej nemocnice Trenčín je poskytovanie komplexnej a kvalitnej liečebno – preventívnej starostlivosti pre všetkých pacientov Trenčianskeho kraja.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4759001  Dátum zverejnenia: 9.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 038,2 EUR/mesiac