Ekonomický námestník

Fakultná nemocnica Trenčín

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
ASAP
1 848 EUR/mesiac+ riadiaci príplatok, možnosť priznania osobného príplatku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedá:
- za riadenie a rozvoj ekonomickej politiky nemocnice,
- za riadenie a koordináciu zostavenia návrhu plánu rozpočtu,
- za riadenie a koordináciu dodržiavania rozpočtovej a finančnej disciplíny,
- za riadenie a koordináciu spracovania včasných a správnych účtovných a štatistických výkazov,
- za správnosť vykazovania výkonov do ZP,
- za riadenie, organizáciu a kontrolnú činnosť kontrolingu,
- za dodržiavanie systému manažérstva kvality v nemocnici

• stabilné zamestnanie v oblasti zdravotníctva
• týždeň dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• stravovanie v areáli nemocnice
• vianočný príspevok
• príspevok zamestnávateľa na DDS 2%
• zľava na voľnopredajné lieky v nemocničnej lekárni
• MultiSport karta

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem, pozvaní na pohovor budú vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie, manažment, resp. príbuzný odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

- finančná a ekonomická gramotnosť
- organizovanie a plánovanie práce
- logické myslenie
- vedenie ľudí
- analyzovanie a riešenie problémov
- spoľahlivosť

Nemocnica s krajskou pôsobnosťou. Hlavnou úlohou Fakultnej nemocnice Trenčín je poskytovanie komplexnej a kvalitnej liečebno – preventívnej starostlivosti pre všetkých pacientov Trenčianskeho kraja.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4589122  Dátum zverejnenia: 29.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 848 EUR/mesiac