Sestra inštrumentárka na operačné sály

Fakultná nemocnica Trenčín

Miesto práce
Legionárska, Trenčín
Termín nástupu
ASAP
1 211 EUR/mesiaczákladná mzda sestry od 1211,00 eur, základná mzda sestry špecialistky od 1332,10 eur /výška základnej mzdy v závislosti od započítanej praxe/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatná odborná práca na operačných sálach v rámci plánovaných a akútnych výkonov v operačných odboroch všeobecná chirurgia, úrazová chirurgia, urológia, ortopédia spojená s prípravou na vykonanie operácie a inštrumentovanie pri operačných výkonoch

- stabilná práca v oblasti zdravotníctva,
- náborový príspevok 3000,- eur,
- po zapracovaní možnosť priznania osobného príplatku,
- stravovanie v areáli nemocnie 1,20 Eur,
- týždeň dovolenky nad rámec Zákonníka práce,
- príspevok na DDS 2%,
- vianočný príspevok,
- dochádzkový bonus,
- zľava na voľnopredajné lieky v nemocničnej lekárni

Požadujeme vzdelanie v zmysle príslušných právnych predpisov na výkon práce sestry: odborná spôsobilosť v zmysle Nariadenia vlády č. 296/2010 Z.z., zdravotnú spôsobilosť, spôsobilosť na právne úkony, bezúhonnosť, registrácia v Slovenskej komore sestier a pôrodných asistentiek, špecializácia v špecializačnom odbore inštrumentovanie v operačnej sále, nie je však podmienkou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ošetrovateľstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť, empatia, tímová práca, komunikácia (jednanie s ľuďmi)

Nemocnica s krajskou pôsobnosťou. Hlavnou úlohou Fakultnej nemocnice Trenčín je poskytovanie komplexnej a kvalitnej liečebno – preventívnej starostlivosti pre všetkých pacientov Trenčianskeho kraja.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4537044  Dátum zverejnenia: 13.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 211 EUR/mesiac