Rádiologický technik

Fakultná nemocnica Trenčín

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
ASAP, dohodou
1 102,01 EUR/mesiacZákladná mzda od 1102,01 eur/mesiac, Základná mzda špecialistu od 1307,88 eur/mesiac, Výška základnej mzdy je v závislosti od započítanej praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca rádiologického technika na onkologickej klinike - samostatné odborné výkony vrátane asistencie pri zložitých špeciálnych výkonoch s použitím zložitej prístrojovej techniky.

Ponúkame:
- náborový príspevok
- stabilnú prácu s možnosťou ďalšieho rastu a vzdelávania
- po zapracovaní možnosť priznania osobného príplatku
- stravovanie v areáli nemocnie 1,20 Eur
- týždeň dovolenky nad rámec Zákonníka práce
- príspevok na Doplnkové dôchodkové sporenie 2%
- vianočný príspevok
- dochádzkový bonus
- zľavu na voľnopredajné lieky v nemocničnej lekárni

vhodné aj pre absolventov, ponúkame perspektívnu a zaujímavú prácu na novej prístrojovej technike, s možnosťou kariérneho rastu a k tomu zodpovedajúce finančné ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

rádiologická technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota vzdelávať sa,
- zodpovednosť,
- spoľahlivosť,
- schopnosť pracovať samostatne aj ako súčasť tímu,
- empatia

Nemocnica s krajskou pôsobnosťou. Hlavnou úlohou Fakultnej nemocnice Trenčín je poskytovanie komplexnej a kvalitnej liečebno – preventívnej starostlivosti pre všetkých pacientov Trenčianskeho kraja.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4509603  Dátum zverejnenia: 27.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 102,01 EUR/mesiac