IT administrátor

Fakultná nemocnica Trenčín

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
ASAP
1 306,8 EUR/mesiacPo zapracovaní možnosť priznania osobného príplatku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spolupráca na vývoji, správe siete LAN a informačných systémov,
- inštalácia, konfigurácia a správa pridelených serverov, desktopov a zariadení počítačovej siete,
- odstraňovanie technických porúch na počítačoch a tlačiarňach,
- spolupráca na projektoch zvyšovania kybernetickej bezpečnosti, nasadzovania nových technológií, aplikácií, serverov, virtualizácie,
- spolupráca pri správe Microsoft Active Directory, DNS, emailového systému Office 365, serverov Microsoft Windows a Linux, Microsoft clustra,
- práca s produktami Cisco (firewall, switche), Ruckus (wifi), Microsoft Windows Server (virtualizácia serverov pod Hyper-V), Lenovo (diskové polia), Veeam Backup (zálohovanie) a iné,
- vedenie dokumentácie,
- sledovanie trendov v oblasti technológií a bezpečnosti IT

• zaujímavá a tvorivá práca v malom kolektíve,
• stabilné zamestnanie v oblasti zdravotníctva
• práca v jednozmennej prevádzke
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• stravovanie v areáli nemocnice v sume 1,20 eur
• vianočný príspevok
• príspevok zamestnávateľa na DDS 2%
• 10% zľava na voľnopredajné lieky v nemocničnej lekárni

Informácie o výberovom konaní

Požadované znalosti:
- Správa Windows 10 – pokročilý
- Správa Windows Server - aspoň na úrovni začiatočník
- Správa Linux server – aspoň na úrovni začiatočník
- Znalosť správy sietí minimálne na úrovni CCNA – certifikát nie je podmienkou
- Odborná spôsobilosť v elektrotechnike - vyhl. 508/2009 Z. z. minimálne § 22 (možné dorobiť alebo obnoviť si skúšku až po nástupe)

Vítané znalosti:
- Skriptovanie v PowerShell
- Správa Linux server – pokročilý
- Správa Windows server - AD, Hyper-V, DNS
- Bezpečnosť sietí, kybernetická bezpečnosť

Jazykové znalosti:
- čítanie dokumentácie v anglickom jazyku

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Windows 10 - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- analytické myslenie
- samostatnosť
- spoľahlivosť
- schopnosť samoštúdia

Nemocnica s krajskou pôsobnosťou. Hlavnou úlohou Fakultnej nemocnice Trenčín je poskytovanie komplexnej a kvalitnej liečebno – preventívnej starostlivosti pre všetkých pacientov Trenčianskeho kraja.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4498340  Dátum zverejnenia: 11.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 306,8 EUR/mesiac