Asistent predaja v novootvorenej prevádzke bufetu - skrátený úväzok

Fakultná nemocnica Trenčín

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
hneď
Mzdové podmienky (brutto)
441 EUR/mesiacpríplatok za prácu v sobotu a v nedeľu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca s elektronickou registračnou pokladňou
- inkasovanie hotovostných aj bezhotovostných platieb
- komunikácia so zákazníkmi
- obsluha zákazníkov
- kontrola záručných lehôt a kvality predávaného tovaru
- udržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku
- dôsledný a zodpovedný prístup

5 dní dovolenky nad rámec ZP
doplnkové dôchodkové sporenie 2%
stravovanie v areáli Fakultnej nemocnice

životopis spolu so žiadosťou o prijatie do zamestnania a súhlasom so spracovaním osobných údajov posielajte na uvedenú mailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchod

Ostatné znalosti

Elektronická pokladňa - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

komunikatívnosť, flexibilita, zodpovednosť, precíznosť, príjemné vystupovanie, pozitívny prístup k práci

Nemocnica s krajskou pôsobnosťou. Hlavnou úlohou Fakultnej nemocnice Trenčín je poskytovanie komplexnej a kvalitnej liečebno – preventívnej starostlivosti pre všetkých pacientov Trenčianskeho kraja.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4438676  Dátum zverejnenia: 4.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 441 EUR/mesiac