Technik pre zdravotnícke pomôcky

Fakultná nemocnica Trenčín

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
ASAP
1 102 EUR/mesiacZákladná mzda od 1102 EUR/MESIAC (výška základnej mzdy v závislosti od započítanej praxe)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- monitoring trhu zdravotníckych pomôcok
- sledovanie pohybu nákupu/výdaja zdravotníckych pomôcok pre kliniky a oddelenia nemocnice
- vypracovávanie opisov / technických špecifikácií produktov a ich zatriedenie do celkov pre realizáciu procesov verejného obstarávania
- spolupráca s príslušnými útvarmi a oddeleniami Fakultnej nemocnice Trenčín, predovšetkým s Oddelením centrálneho nákupu a verejného obstarávania

- stabilné zamestnanie v oblasti zdravotníctva
- po zapracovaní možnosť priznania osobného príplatku
- týždeň dovolenky nad rámec Zákonníka práce
- stravovanie v areáli nemocnice
- vianočný príspevok
- príspevok zamestnávateľa na DDS 2%
- 10% zľava na voľnopredajné lieky v nemocničnej lekárni
- Multisport karta

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

vysokoškolské I. stupňa v bakalárskom študijnom programe zdravotnícke a diagnostické pomôcky v študijnom odbore zdravotnícke vedy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- tímová práca
- pružnosť v myslení
- zodpovednosť

Nemocnica s krajskou pôsobnosťou. Hlavnou úlohou Fakultnej nemocnice Trenčín je poskytovanie komplexnej a kvalitnej liečebno – preventívnej starostlivosti pre všetkých pacientov Trenčianskeho kraja.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4385202  Dátum zverejnenia: 25.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 102 EUR/mesiac