Lekár na OAIM

Fakultná nemocnica Trenčín

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
ASAP
2 606 EUR/mesiacRizikový príplatok 30 €. Nadštandardné príplatky za UPS služby, náborový príspevok 5 000 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie zdravotnej starostlivosti na lôžkovom OAIM oddelení, samostatná diagnostická a preventívno-liečebná činnosť vrátane konzílií.

Základná mzda lekára špecialistu od 1.1.2022 = 2606 €. Rizikový príplatok 30 €.
Nadštandardné príplatky za UPS služby, náborový príspevok 5 000 €, týždeň dovolenky naviac, 3. pilier DDS 2%, vianočný príspevok, stravovanie v areáli nemocnice.
Stabilná práca s možnosťou ďalšieho rastu a vzdelávania.
+ zabezpečenie ubytovania

Informácie o výberovom konaní

Rizikový príplatok 30 €.
Nadštandardné príplatky za UPS služby, náborový príspevok 5 000 €

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ vzdelanie v odbore všeobecné lekárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

lekár na OAIM

Počet rokov praxe

5

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ukončená špecializácia v odbore anesteziológia a intenzívna medicína, komunikačné zručnosti, spoľahlivosť, lojálnosť.

Nemocnica s krajskou pôsobnosťou. Hlavnou úlohou Fakultnej nemocnice Trenčín je poskytovanie komplexnej a kvalitnej liečebno – preventívnej starostlivosti pre všetkých pacientov Trenčianskeho kraja.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4243773  Dátum zverejnenia: 21.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 606 EUR/mesiac