Sestra inštrumentárka na angiografii

Fakultná nemocnica Trenčín

Miesto práce
Legionárska, Trenčín
1 008 EUR/mesiacnáborový príspevok 1500 €, osobný príplatok, rizikový príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatná odborná špecializovaná práca na operačnej angiografickej sále spojená s prípravou pracoviska na vykonanie zákrokov a inštrumentovanie pri odborných zákrokoch.

týždeň dovolenky naviac, osobný a rizikový príplatok, náborový príspevok, dochádzkový bonus, skrátený prac.čas

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ošetrovateľstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť, spoľahlivosť

Nemocnica s krajskou pôsobnosťou. Hlavnou úlohou Fakultnej nemocnice Trenčín je poskytovanie komplexnej a kvalitnej liečebno – preventívnej starostlivosti pre všetkých pacientov Trenčianskeho kraja.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4211994  Dátum zverejnenia: 26.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 008 EUR/mesiac