Sanitár

Fakultná nemocnica Trenčín

Miesto práce
Legionárska 28, Trenčín
Termín nástupu
ASAP, dohodou
744 EUR/mesiaczákladná mzda 744 € - kvalifikovaný sanitár, nekvalifikovaný 624 €. Príplatky za prácu v nepretržitej prevádzke cca 200 - 250 €/mesiac. Mzdové zvýhodnenie za prácu v sťaženom prostredí, osobný príplatok po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme sanitárov (aj pomocných, nekvalifikovaných) na oddelenie operačných sál, na lôžkové oddelenia nemocnice (klinika úrazovej chirurgie, pediatria, onkológia, angiológia, OAIM). Náplň práce - výkon sanitárskych a pomocných činností pri zabezpečovaní zdravotnej starostlivosti.

mzdové zvýhodnenie za prácu v so, ne, noc nad rámec Zákonníka práce, dochádzkový bonus 240 €/polrok, náborový príspevok 1000 € ( iba kvalifikovaný sanitár), možnosť osobného príplatku, mzdové zvýhodnenie za sťažený výkon práce, týždeň dovolenky naviac, stravovanie v areáli nemocnice - cena obeda 1,14 €, možnosť ubytovania a príspevku na ubytovanie

Uprednostňujeme kvalifikovaných sanitárov, v prípade neobsadenia pozícií budeme kontaktovať aj nekvalifikovaných.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

sanitár

samostatnosť, komunikatívnosť, spoľahlivosť, empatia, ochota pomáhať

Nemocnica s krajskou pôsobnosťou. Hlavnou úlohou Fakultnej nemocnice Trenčín je poskytovanie komplexnej a kvalitnej liečebno – preventívnej starostlivosti pre všetkých pacientov Trenčianskeho kraja.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4163342  Dátum zverejnenia: 16.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 744 EUR/mesiac