Lekár na onkologickú kliniku

Fakultná nemocnica Trenčín

Miesto práce
Fakultná nemocnica Trenčín, Legionárska, Trenčín
Termín nástupu
DOHODOU
Od 1 365 EUR/mesiacZákladná mzda lekár absolvent 1365 €, lekár špecialista - 2512 €. Mzdová kompenzácia za sťažený výkon práce 104,50 €/mesiac. Nadštandardné príplatky za ÚPS, DDS 2,5%, možnosť osobného a náborového príplatku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

poskytovanie zdravotnej starostlivosti na onkologickej klinike nemocnice

doplnkové dôchodkové sporenie, možnosť náborového príspevku, možnosť osobného príplatku, dodatková dovolenka + týždeň dovolenky naviac

Do nášho onkologického tímu hľadáme lekára so záujmom o klinickú, ale aj radiačnú onkológiu (2 nové lineárne urýchľovače, CT)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné lekárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nemocnica s krajskou pôsobnosťou. Hlavnou úlohou Fakultnej nemocnice Trenčín je poskytovanie komplexnej a kvalitnej liečebno – preventívnej starostlivosti pre všetkých pacientov Trenčianskeho kraja.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4091243  Dátum zverejnenia: 28.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 365 EUR/mesiac