Upratovačka

Fakultná nemocnica Trenčín

Miesto práce
Fakultná nemocnica Trenčín, Legionárska, Trenčín
Termín nástupu
ASAP, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 636 EUR/mesiacpríplatok za prácu v sobotu, nedeľu 3,334 €/h, príplatok za prácu nadčas 45% priem.mzdy, dochádzkový bonus 240 €/polrok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratovacie, čistiace a dezinfekčné práce na lôžkových oddeleniach nemocnice, vrátane čistenia sprchových kútov, toaliet a vynášania smetí.

- týždeň dovolenky naviac
- vianočný príspevok
- príplatok za prácu v sobotu a v nedeľu nad rámec Zákonníka práce
- príplatok za prácu nadčas nad rámec Zákonníka práce
- dochádzkový bonus

Práca v jednozmennej prevádzke pondelok až nedeľa, t.j. pracuje sa aj cez víkendy, nepravidelne, podľa rozpisu služieb. Pracovná doba od 6,00 do 14,30.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2020 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť

Nemocnica s krajskou pôsobnosťou. Hlavnou úlohou Fakultnej nemocnice Trenčín je poskytovanie komplexnej a kvalitnej liečebno – preventívnej starostlivosti pre všetkých pacientov Trenčianskeho kraja.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Legionárska 28
911 71 Trenčín
ID: 3974390  Dátum zverejnenia: 25.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 636 EUR/mesiac