Vedúci nemocničnej lekárne

Fakultná nemocnica s poliklinikou Skalica, a.s.

Miesto práce
Skalica
Termín nástupu
v zmysle dohody
2003,40 eur + funkčná zložka mzdy na základe dohody s vybraným uchádzačom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizačné a odborné vedenie prideleného oddelenia,
- zodpovednosť pri zabezpečovaní, uchovávaní a výdaji liekov, liečiv podľa požiadaviek nemocničných oddelení,
- konzultačná a informačná činnosť o liekoch a liečivách alebo v spolupráci pri klinickom skúšaní liekov,
- preverovanie odborných vedomostí a kvality vykonávanej práce.

- dotované stravovanie v nemocničnej jedálni,
- príspevok na parkovanie v areáli nemocnice,
- príspevok darcom krvi po získaní plakety,
- príspevok pri narodení dieťaťa,
- sociálna výpomoc na zdravotnú starostlivosť a služby s ňou súvisiace,
- podpora pri úmrtí rodinného príslušníka,
- príspevok z príležitosti trvania pracovného pomeru,
- príspevok na zdravotnú starostlivosť a služby s ňou súvisiace,
- príplatky za sobotu, nedeľu, štátne sviatky,
- príplatky za nočnú prácu,
- odchodné nad rámec Zákonníka práce,
- odmeny z príležitosti životného jubilea,
- možnosť prenájmu reprezentačných miestnosti zamestnávateľa pri oslavách zamestnanca,
- možnosť zabezpečenia ubytovania,
- možnosť zabezpečenia materskej škôlky, detských jaslí pre deti zamestnancov,
- možnosť pracovať na skrátený pracovný úväzok,
- možnosť pracovať popri rodičovskej dovolenke aj na skrátený úväzok,
- možnosť pružnej pracovnej doby.

Predstavenstvo Fakultnej nemocnice s poliklinikou Skalica, a.s., Koreszkova 7, 909 82 Skalica vyhlasuje výberové konanie na pracovnú pozíciu
VEDÚCI NEMOCNIČNEJ LEKÁRNE s funkčným obdobím 4 roky (bez obmedzenia počtu funkčných období za sebou).

Kvalifikačné predpoklady
 vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v magisterskom študijnom programe v študijnom odbore farmácia,
 odborná spôsobilosť na vedenie nemocničnej lekárne, tzn. päťročná odborná prax alebo ukončené špecializačné štúdiom v špecializačnom odbore
lekárenstvo.
 odbornú spôsobilosť na riadenie a organizáciu zdravotníctva v niektorom zo špecializačných odborov uvedených v prílohe č. 4 časti C, nariadenia vlády č.
296/2010 Z. z v platnom znení., resp. záväzok uchádzača doplniť požadovanú odbornú spôsobilosť v dohodnutom termíne.

Ďalšie kritériá a požiadavky
 vypracovanie a predloženie projektu-vízie budúceho rozvoja, riadenia a organizácie nemocničnej lekárne s cieľom dosiahnutia spolupráce s lôžkovými oddeleniami,
 riadenie kľúčových procesov v lekárňach ako je odbornosť, právna zodpovednosť, ekonomika a efektívna komunikácia
 organizačné, riadiace a komunikačné schopnosti
 bezúhonnosť

Uchádzač predkladá písomne:
ŽIADOSŤ O ÚČASŤ NA VÝBEROVOM KONANÍ (ďalej ako „prihláška“). V prihláške uchádzača do výberového konania musí byť uvedené:
a) meno a priezvisko uchádzača,
b) dátum a miesto narodenia uchádzača,
c) adresa trvalého bydliska uchádzača,
d) názov pracovnej pozície vedúceho zamestnanca, o ktorú sa prihlasovateľ uchádza,
e) podpis uchádzača.

Prílohou prihlášky je:
a) štruktúrovaný profesijný ŽIVOTOPIS,
b) MOTIVAČNÝ LIST, ktorého obsahom sú dôvody uchádzača, pre ktoré má záujem o uvedenú pracovnú pozíciu,
c) PROJEKT - VÍZIA rozvoja, riadenia a organizácie lekárne, vrátane motivačného systému, materiálno-technická a finančná vízia na roky 2020 – 2023,
d) DOKLADY o dosiahnutom vzdelaní a doklady o získaných špecializáciách (fotokópie),
e) VÝPIS Z REGISTRA TRESTOV nie starší ako tri mesiace,
f) POTVRDENIE O REGISTRÁCII v Slovenskej lekárnickej komore,
g) PÍSOMNÝ SÚHLAS uchádzača na spracovanie jeho osobných údajov pre účely výberového konania na miesto vedúceho nemocničnej lekárne.

Žiadosť o účasť na výberovom konaní je potrebné podať v uzatvorenej obálke označenej „Výberové konanie a uviesť názov pracovnej pozície a oddelenia, o ktoré sa uchádza“ najneskôr do 28.11.2019 na sekretariát predsedu predstavenstva Fakultnej nemocnice s poliklinikou Skalica, a.s., Koreszkova 7, 909 82 Skalica (č. tel. 034/6969415), a to poštou alebo osobným podaním.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Fakultná nemocnica s poliklinikou Skalica, a.s. zamestnáva viac ako 600 zamestnancov, z toho bezmála 100 lekárov. Poskytujeme zdravotnú starostlivosti s viac ako 75 ročnou tradíciou. Ponúkame prácu v nemocnici s komplexnou štruktúrou poskytovaných služieb. Naše pracoviská disponujú moderným prístrojovým vybavením, laboratórnu diagnostiku a rádio-diagnostiku nevynímajúc. Prevádzkujeme ambulancie, laboratória, nemocničnú lekáreň, pracovnú zdravotnú službu a dopravnú zdravotnú službu. Kontinuitu liečebného procesu zabezpečuje prepojenie špičkovej diagnostiky s operatívou a následnou rehabilitáciu. Ročne vykonáme cca 300 tis. vyšetrení pri starostlivosti o 250 tis. pacientov. Pri kapacite viac ako 300 lôžok je ročne vykonaných viac ako 10 tisíc hospitalizácií. Zastrešujeme zdravotnú starostlivosť pre spádovú oblasť s viac ako 130 tisíc obyvateľmi. Skalica sa nachádza v regióne Záhoria v susedstve regiónu Južná Morava, v dosahu cca 90 km do Bratislavy a Trenčína, 60 km do Brna a Trnavy a cca 10 km od Hodonína.

Zamestnancom ponúkame:
- atraktívne pracovné podmienky, moderné vybavenie (CT, MR) a inovatívne technológie (aktuálne v procese inovácie gynekologické a pôrodnícke operačné a zákrokové sály, nový onkologický pavilón)
- motivačné mzdové ohodnotenie v nadväznosti na hospodárenie nemocnice
- možnosť odborného rastu,
- kontinuálne odborné vzdelávanie,
- špecializačná prax, účasť na stážach aj v zahraničí,
- interné e-learningové vzdelávanie na platforme MEDIUSU.

Staňte sa súčasťou nášho tímu:
- tímu, v ktorom dominuje medzi prioritami pacient a jeho zdravie
- tímu, ktorý kladie dôraz na bezpečnosť pacientov
- tímu, v ktorom pracujú ľudia, ktorí sú špecialistami vo svojich odboroch
- tímu, ktorého základom je spolupráca a dôvera zdravotníckych aj nezdravotníckych zamestnancov,
- tímu, ktorého cieľom je poskytovať správnu, kvalitnú a bezpečnú zdravotnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3797259  Dátum zverejnenia: 28.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2003,40 eur + funkčná zložka mzdy na základe dohody s vybraným uchádzačom