Účtovník

Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky

Miesto práce
Slovenská 5587/11A, Nové Zámky
Termín nástupu
asap
1 200 EUR/mesiacMzda je zložená zo základnej mzdy a pohyblivej zložky mzdy - 100,-€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kompletné vedenie podvojného účtovníctva
- účtovanie a kontrola došlých faktúr
- účtovanie bankových výpisov
- účtovanie a vedenie hotovostnej a registračnej pokladne
- účtovanie interných dokladov, zápočtov a majetku, rozúčtovanie miezd
- kontrola účtov, správnosti, úplnosti a ich inventarizácie
- spracovanie prehľadov mesačných nákladov spoločnosti
- výkon iných administratívnych činností

- závodné stravovanie,

- príspevky zo sociálneho fondu,

- príspevky na DDS,

- skrátená pracovná doba - 37,50h/týždenne,

- zvýšený nárok na dovolenku o päť dní,

- jubilejné odmeny v zmysle platnej Kolektívnej zmluvy,

- príspevky na rekreáciu

Podmienkou úspešného obsadenia pracovnej pozície sú súčasné teoretické a praktické vedomosti z oblasti podvojného účtovníctva.

Z hľadiska efektivity výberového konania, žiaľ nie je možné reagovať na všetky žiadosti osobitne, preto bude kontaktovaný uchádzač, pri ktorom sú splnené kvalifikačné predpoklady naplnenia uvedených výberových podmienok pre obsadenie pracovnej pozície.
Všetkým ostatným sa vopred ospravedlňujeme a želáme veľa úspechov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomického zamerania

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Expert

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníčka

Počet rokov praxe

3

Ideálny kandidát by mal spĺňať nasledovné požiadavky:
- stredoškolské vzdelanie, prípadne i vysokoškolské vzdelanie ekonomického smeru, v odbore účtovníctvo výhodou
- predchádzajúce relevantné pracovné skúsenosti na účtovníka min. 3 rokov, výhoda v štátnej príspevkovej organizácii
- PC – MS OFFICE, predovšetkým MS Excel, Outlook, Word na aktívnej úrovni
- výhodou skúsenosť s programom: SPIN, ASSECO a práca so Štátnou pokladnicou
- orientácia a znalosť účtovných a daňových predpisov a príslušnej legislatívy
- vysoká miera samostatnosti, zodpovednosti, ochoty učiť sa nové veci a tímová spolupráca

Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky je jedným za najväčších zamestnávateľom v okrese Nové Zámky. Sme nemocnicou s viac ako 1400 zamestnancami. Poskytujeme zdravotnú starostlivosť na našich 29 oddeleniach. Prevádzkujeme verejnú aj nemocničnú lekáreň. Podrobnosti nájdeš na našej webovej stránke: http://www.nspnz.sk/

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4765344  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac