Zdravotnícky laborant na Patologickom oddelení

Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
ihneď
1 071 EUR/mesiac- zdravotnícky laborant - 1071,-€ - zdravotnícky laborant špecialista - 1216,-€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

FNsP Nové Zámky prijme zdravotníckeho laboranta, pričom veľkou výhodou je špecializácia v odbore histológia a histologická technika.

Medzi jeho pracovné činnosti budú patriť:

1. Prijímanie a spracovanie biologických vzoriek
2. Vykonávanie laboratórnych vyšetrení podľa predpísaných metód
3.Vykonávanie špeciálnych imunohistochemických vyšetrení
3. Práca s biologickým materiálom
4. Príprava roztokov a chemikálií potrebných k analýzam
5. Práca s informačným laboratórnym systémom
6. Iná administratívna činnosť.

Možnosť bývania v jednoizbových bytoch v blízkosti nemocnice, možnosť kariérneho rastu a ďalšieho odborného vzdelávania, platový postup podľa odpracovaných rokov, týždeň dovolenky nad rámec Zákonníka práce, skrátený pracovný čas na 33,50 hod. týždenne, závodné stravovanie, príspevky na stravovanie zo sociálneho fondu, príspevky na domácu rekreáciu, príspevky na DDS, jubilejné odmeny.

Ponúkame prácu v atraktívnom pracovnom prostredí, v modernom zdravotníckom zariadení s možnosťou ďalšieho vzdelávania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

SZŠ v odbore zdravotnícky laborant s maturitou a so špecializáciou v odbore histológia a histologická technika, resp.- I. alebo II. stupeň VŠ v odbore Laboratórne vyšetrovacie metódy

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- SZŠ v odbore zdravotnícky laborant s maturitou a so špecializáciou v odbore histológia a histologická technika, resp.- I. alebo II. stupeň VŠ v odbore Laboratórne vyšetrovacie metódy
- pozícia vhodná pre zdravotníckeho laboranta so špecializáciou v odbore histológia a histologická technika
- prax v imunohistochemickom laboratóriu je vítaná
- vzťah k práci v laboratóriu
- pozitívny vzťah k výpočtovej technike a laboratórnym prístrojom
- schopnosť pracovať samostatne
- ochota vzdelávať sa a podieľať sa na rozvoji oddelenia

Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky je jedným za najväčších zamestnávateľom v okrese Nové Zámky. Sme nemocnicou s viac ako 1400 zamestnancami. Poskytujeme zdravotnú starostlivosť na našich 29 oddeleniach. Prevádzkujeme verejnú aj nemocničnú lekáreň. Podrobnosti nájdeš na našej webovej stránke: http://www.nspnz.sk/

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4474693  Dátum zverejnenia: 29.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 071 EUR/mesiac