Vedúci odboru chirurgických disciplín

Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky

Miesto práce
Slovenská 11, Nové Zámky
Termín nástupu
po ukončení výberového konania - dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
310 EUR/mesiacNakoľko ide o 0,1 úväzku, mzda je: 310,- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje koordinovanie, riadenie a kontrolu práce jednotlivých kliník a oddelení spadajúcich pod odbor chirurgických disciplín. Koordinuje sústavné vzdelávanie lekárov.

- závodné stravovanie, príspevky zo sociálneho fondu, príspevky na DDS, týždenný pracovný čas 37,50 hod., týždeň dovolenky nad rámec Zákonníka práce, jubilejné odmeny, príspevky na rekreácie

Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky, sídlo: Slovenská ulica 11 A, 940 34 Nové Zámky,
v y h l a s u j e výberové konanie na obsadenie pracovnej pozície:

„vedúci odboru chirurgických disciplín“

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Kvalifikačné požiadavky: vysokoškolské vzdelanie II. stupňa – lekárska fakulta, odbor „všeobecné lekárstvo“ a špecializácia v odbore „chirurgia“.

Požadovaná odborná prax: 15 rokov al. odborná spôsobilosť

Ďalšie požiadavky:
- spôsobilosť na právne úkony v celom rozsahu
- bezúhonnosť
- zdravotná spôsobilosť na prácu, ktorú má uchádzač vykonávať
- odborná spôsobilosť
- organizačné a riadiace schopnosti.

Zoznam požadovaných dokladov:
 písomná žiadosť o zaradenie do výberového konania. V žiadosti o účasť na výberovom konaní musí byť uvedené: meno, priezvisko, titul, dátum narodenia a adresa trvalého bydliska uchádzača, názov pracovného miesta, o ktoré sa prihlasovateľ uchádza, názov organizácie, v ktorej sa pracovné miesto obsadzuje výberovým konaním, dátum a podpis uchádzača.
 profesijný štruktúrovaný životopis,
 úradne overené kópie diplomov o dosiahnutom vzdelaní a o získanej špecializácii,
osvedčujúce požadované kvalifikačné predpoklady
 čestné vyhlásenie o dĺžke odbornej praxe,
 výpis z registra trestov nie starší ako tri mesiace,
 lekárske potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti na prácu, ktorú má vykonávať,
 potvrdenie o registrácii v Registri lekárov vedeného Slovenskou lekárskou komorou.
 písomný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom výberového konania
v súlade s ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Termín podania žiadosti o zaradenie do výberového konania spolu so všetkými požadovanými dokladmi je najneskôr do 15 dní od uverejnenia výberového konania. Rozhodujúci je dátum podania na poštovej pečiatke alebo dátum podania v podateľni FNsP Nové Zámky najneskôr do vyššie uvedeného termínu, v oboch prípadoch v uzatvorenej obálke označenej „Výberové konanie – obsadzovaná pozícia - neotvárať“.

Základná zložka mzdy: pri 0,1 úväzku: 310,-€

Miesto podania žiadosti: písomne na adresu Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky, Slovenská ulica 11 A, 940 34 Nové Zámky alebo osobne v podateľni FNsP Nové Zámky.

Poznámka: Uchádzač si na výberové konanie pripraví a zašle 5 dní pred termínom výberového konania projekt zameraný na koordinovanie odboru starostlivosti s predstavou realizácie cieľa projektu v nadväznosti na DRG, s návrhom na optimalizáciu ekonomických ukazovateľov.

Ide o pracovné miesto na 0,1 úväzok, t.j. 3,75 hodiny týždenne.

Nové Zámky, 19.09.2022

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vysokoškolské vzdelanie II. stupňa – lekárska fakulta, odbor „všeobecné lekárstvo“ a špecializácia v odbore „chirurgia“

Počet rokov praxe

15

Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky je jedným za najväčších zamestnávateľom v okrese Nové Zámky. Sme nemocnicou s viac ako 1400 zamestnancami. Poskytujeme zdravotnú starostlivosť na našich 29 oddeleniach. Prevádzkujeme verejnú aj nemocničnú lekáreň. Podrobnosti nájdeš na našej webovej stránke: http://www.nspnz.sk/

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4427826  Dátum zverejnenia: 19.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 310 EUR/mesiac