Kuchár/kuchárka pre pacientsku časť

Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
asap
932 EUR/mesiacpohyblivá zložka mzdy, príplatky za sobotu, nedeľu a sviatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Vás príprava jedál a máte adekvátne vzdelanie a skúsenosti?
Tak máme ponuku práve Vás.

Hľadáme kuchárov do našej nemocnice na prípravu jedál:
- pre pacientov nemocnice,

Náplň (druh) práce:
• Príprava jedál pre pacientov nemocnice podľa presných postupov, diét.
• Výroba technologicky náročných teplých jedál s využitím veľkokapacitných kuchynských strojov, výroba zložitých diétnych jedál podľa diétneho programu záväzného v zdravotníckom zariadení.

Pracovné podmienky do časti pre pacientov
- pracovný čas je od 6:00 do 18:00 hod. každý druhý deň, aj počas víkendov a sviatkov.

Možnosť bývania v jednoizbových bytoch v blízkosti nemocnice, možnosť kariérneho rastu a ďalšieho odborného vzdelávania, platový postup podľa odpracovaných rokov, týždeň dovolenky nad rámec Zákonníka práce, skrátený pracovný čas na 37,50 hod. týždenne, závodné stravovanie, príspevky na stravovanie zo sociálneho fondu, príspevky na domácu rekreáciu, príspevky na DDS, jubilejné odmeny.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Podmienka - výučný list v odbore kuchár

Prax na pozícii/v oblasti

kuchár

Počet rokov praxe

1

• organizovanie a plánovanie práce
• manuálna zručnosť

Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky je jedným za najväčších zamestnávateľom v okrese Nové Zámky. Sme nemocnicou s viac ako 1400 zamestnancami. Poskytujeme zdravotnú starostlivosť na našich 29 oddeleniach. Prevádzkujeme verejnú aj nemocničnú lekáreň. Podrobnosti nájdeš na našej webovej stránke: http://www.nspnz.sk/

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4387937  Dátum zverejnenia: 2.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 932 EUR/mesiac