Autorizovaný bezpečnostný technik / technik požiarnej ochrany

Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
dohodou, hneď po výberovom konaní
1 101,96 EUR/mesiacMožnosť bývania v služobných bytoch v blízkosti nemocnice, skrátený pracovný čas na 37,5 hod. týždenne, platový postup podľa odpracovaných rokov, závodné stravovanie, príspevky na stravovanie, príspevky zo sociálneho fondu, príspevky na domácu dovolenku, príspevky na DDS, jubilejné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečovanie a metodické usmerňovanie v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci ako aj ochrana pred požiarmi.
- Vykonávanie činnosti technika požiarnej ochrany a činnosti autorizovaného bezpečnostného technika v súlade s právnymi normami Slovenskej republiky a v súlade s pokynmi a smernicami Fakultnej nemocnice s poliklinikou Nové Zámky.
- Zisťovanie a posudzovanie nebezpečenstva a ohrozenia zdravia zamestnancov ako aj rizika pri činnostiach vykonávaných zamestnancami FNsP NZ.
- Pravidelné meranie biologických, karcinogénnych, fyzikálno-chemických škodlivín v pracovnom prostredí.
- Vypracovanie a aktualizácia dokumentácie a smerníc BOZP a PO.
- Vykonávanie preventívnych protipožiarnych prehliadok a BOZP, odstraňovanie nedostatkov zistených pri prehliadkach
- Šetrenie pracovných úrazov
- Vypracovanie plánu preventívnych lekárskych prehliadok, vypracovanie plánu školení z oblasti BOZP a PO a pod.

závodné stravovanie, možnosť ubytovania v jednoizbových bytoch

Autorizovaný bezpečnostný technik a referent požiarnej ochrany

Počet voľných pracovných miest:
1
Miesto výkonu práce:
• Slovensko
Nitriansky kraj
okres Nové Zámky
Nové Zámky
Slovenská 11 A
94034
Základná zložka mzdy (v hrubom):
1101,96 € za mesiac
Dátum nástupu:
ihneď
Pracovný a mimopracovný pomer:
pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť:
Zdravotníctvo
Údaje o pracovnom mieste
Náplň (druh) práce
- Vpracovanie plánu preventívnych lekárskych prehliadok, vypracovanie plánu školení z oblasti BOZP a PO a pod.
Ponúkané výhody
Možnosť bývania v služobných bytoch v blízkosti nemocnice, skrátený pracovný čas na 37,5 hod. týždenne, platový postup podľa odpracovaných rokov, závodné stravovanie, príspevky na stravovanie, príspevky zo sociálneho fondu, príspevky na domácu dovolenku, príspevky na DDS, jubilejné odmeny
Pracovné podmienky
• Pracovný čas: od 7:00 do 15:00
• Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Požiadavky na zamestnanca
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa – technické zameranie: strojnícke, stavebné, elektrotechnické odbory
Dĺžka praxe
5 rokov
Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
• analyzovanie a riešenie problémov
• organizovanie a plánovanie práce
• technické myslenie
• zodpovednosť a dôslednosť
Počítače:
• Microsoft Word - elementárna
• Microsoft Excel - elementárna
Ďalšie požiadavky:
Platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti a prax, odborná znalosť v oblasti PO a BOZP
Ostatné znalosti
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci, ochrana osôb a majetku

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

• Odborná spôsobilosť na výkon činnosti AUTORIZOVANÉHO BEZPEČNOSTNÉHO TECHNIKA
• Odborná spôsobilosť na výkon činnosti technika požiarnej ochrany
• znalosť právnych noriem na úseku bezpečnosti pri práci a požiarnej ochrany
• dobré komunikačné a prezentačné schopnosti

Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky je jedným za najväčších zamestnávateľom v okrese Nové Zámky. Sme nemocnicou s viac ako 1400 zamestnancami. Poskytujeme zdravotnú starostlivosť na našich 29 oddeleniach. Prevádzkujeme verejnú aj nemocničnú lekáreň. Podrobnosti nájdeš na našej webovej stránke: http://www.nspnz.sk/

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3946131  Dátum zverejnenia: 3.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 101,96 EUR/mesiac