Lekár so špecializáciou - chirurg

Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
ihneď
2 394,2 - 2 994,2 EUR/mesiacdo 10 rokov praxe: základ 2 294,20 € + pohyblivá zložka 100,- € , od 10 do 15 rokov praxe: základ 2 444,20 € + pohyblivá zložka 250,- €, nad 10 rokov praxe: základ 2694,20 € + pohyblivá zložka 300,- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

FNsP Nové Zámky prijme lekára so špecializáciou v odbore "chirurgia" na Chirurgickú kliniku na výkon špecializovanej diagnostickej a liečebno-preventívnej činnosti v odbore chirugia.

Možnosť ubytovania v jednoizbových bytoch, možnosť kariérneho rastu a ďalšieho odborného vzdelávania, platový postup podľa odpracovaných rokov, týždeň dovolenky nad rámec Zákonníka práce, skrátený pracovný čas na 37,50 hod. týždenne, závodné stravovanie, príspevky na stravovanie zo sociálneho fondu, príspevky na domácu rekreáciu, príspevky na DDS, jubilejné odmeny.

Ponúkame prácu v atraktívnom pracovnom prostredí, v modernom zdravotníckom zariadení s možnosťou ďalšieho vzdelávania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné lekárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

5

analyzovanie a riešenie problémov, samostatnosť, iniciatívnosť, zodpovednosť, organizovanie a plánovanie práce.

Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky je jedným za najväčších zamestnávateľom v okrese Nové Zámky. Sme nemocnicou s viac ako 1400 zamestnancami. Poskytujeme zdravotnú starostlivosť na našich 29 oddeleniach. Prevádzkujeme verejnú aj nemocničnú lekáreň. Podrobnosti nájdeš na našej webovej stránke: http://www.nspnz.sk/

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3738093  Dátum zverejnenia: 13.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 394,2 - 2 994,2 EUR/mesiacdo 10 rokov praxe: základ 2 294,20 € + pohyblivá zložka 100,- € , od 10 do 15 rokov praxe: základ 2 444,20 € + pohyblivá zložka 250,- €, nad 10 rokov praxe: základ 2694,20 € + pohyblivá zložka 300,- €