Vedúci odboru financií a majetku

Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky

Miesto práce
Slovenská 11, Nové Zámky
Termín nástupu
po ukončení výberového konania
1 000 - 1 200 EUR/mesiacod 1 000,- € (v závislosti od nadobudnutých skúseností) + príplatok za riadenie 200,- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné zabezpečovanie činnosti nemocnice v oblasti financovania, účtovníctva a operatívno-technickej evidencie v súlade so zákonom o účtovníctve, daňovými zákonmi, predpismi týkajúcimi sa výkazníctva, ekonomickej štatistiky a hospodárskych vzťahov s poisťovňami, bankami, dodávateľmi a ostatnými inštitúciami. Riadenie a organizácia práce finančnej učtárne, pokladne a referátu operatívnej evidencie.

závodné stravovanie, príspevky zo sociálneho fondu, príspevky na DDS, týždenný pracovný čas 37,50 hod., týždeň dovolenky nad rámec Zákonníka práce, jubilejné odmeny, príspevky na rekreácie

Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky, sídlo: Slovenská 11 A, 940 34 Nové Zámky, vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pracovnej pozície:

„vedúci odboru financií a majetku“.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Kvalifikačné požiadavky: vysokoškolské vzdelanie II. stupňa s ekonomickým zameraním

Požadovaná odborná prax: min. 5 rokov v oblasti účtovníctva a výkazníctva, výhodou je prax v riadiacej funkcii

Ďalšie požadované znalosti a predpoklady:
• ekonomické a administratívne znalosti, dokonalá znalosť zákona o účtovníctve a daňových zákonov, odborné skúsenosti v oblasti podvojného účtovníctva a výkazníctva (výhodou je prax v štátnej príspevkovej organizácii)
• počítačové znalosti na užívateľskej úrovni (World, Excel)

Osobnostné predpoklady a zručnosti: bezúhonnosť, spôsobilosť na právne úkony, zdravotná spôsobilosť, zodpovednosť za pridelenú oblasť, organizačné a riadiace schopnosti, tímová spolupráca, delegovanie úloh, koordinácia tímu.

Zoznam požadovaných dokladov:
• písomná žiadosť o zaradenie do výberového konania
• profesijný štruktúrovaný životopis
• úradne overená kópia diplomu, osvedčujúceho požadované kvalifikačné predpoklady
• výpis z registra trestov (nie starší ako 3 mesiace)
• lekársky posudok o zdravotnej spôsobilosti na výkon funkcie
• písomné čestné vyhlásenie o dĺžke odbornej praxe - prehľad zamestnaní
• písomný súhlas so spracovaním osobných údajov za účelom výberového konania v súlade s ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov

Termín podania žiadosti o zaradenie do výberového konania a predloženia požadovaných dokladov je najneskôr do 15 dní od uverejnenia výberového konania. Rozhodujúci je dátum podania na poštovej pečiatke alebo dátum podania v podateľni FNsP Nové Zámky najneskôr do vyššie uvedeného termínu.

Základná zložka mzdy: od 1 000,- € (v závislosti od nadobudnutých skúseností)
+ príplatok za riadenie 200,- €

Miesto podania žiadosti: písomne na adresu Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky, Slovenská č. 11 A, 940 34 Nové Zámky alebo osobne v podateľni FNsP Nové Zámky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické odbory

bezúhonnosť, spôsobilosť na právne úkony, zdravotná spôsobilosť, zodpovednosť za pridelenú oblasť, organizačné a riadiace schopnosti, tímová spolupráca, delegovanie úloh, koordinácia tímu.

Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky je jedným za najväčších zamestnávateľom v okrese Nové Zámky. Sme nemocnicou s viac ako 1400 zamestnancami. Poskytujeme zdravotnú starostlivosť na našich 29 oddeleniach. Prevádzkujeme verejnú aj nemocničnú lekáreň. Podrobnosti nájdeš na našej webovej stránke: http://www.nspnz.sk/

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3735625  Dátum zverejnenia: 9.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 200 EUR/mesiacod 1 000,- € (v závislosti od nadobudnutých skúseností) + príplatok za riadenie 200,- €