Lekár - neurochirurg, radiačný onkológ, infektológ, urológ, cievny chirurg, hepato, hematológ, PAF, ORL, gynekológ, rádiológ

Fakultná nemocnica Nitra

Miesto práce
Špitálska 6, Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
3 260 EUR/mesiacZákladná zložka atestovaného lekára je 3 260, neatestovaný lekár 1956 (v zmysle zákona č. 578/2004 Z.z.) základná zložka mzdy je ďalej upravovaná podľa rokov odbornej praxe, zvýhodnené odmeňovanie pohotovosti na pracovisku, osobitné príplatky k UPS a ďalšie plnenia v zmysle platnej Kolektívnej zmluvy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Fakultná nemocnica Nitra obsadzuje pozície lekárov bez špecializácie rezidentov v oblasti pediatrie a všeobecného lekárstva a voľné pracovné miesta pre absolventov medikov v nasledovných oblastiach:

- neurochirurg
- radiačný onkológ
- infektológ
- urológ
- hematológ
- hepatológ
- pneumológ/ftizeológ
- cievny chirurg

ponúkame pracovné príležitosti taktiež pre lekárov so špecializáciou:

- gynekológ
- rádiológ
- otorinolaryngológ

Ozvite sa nám. Tešíme sa na Vás.

Základná zložka atestovaného lekára je 3 260, neatestovaný lekár 1956 (v zmysle zákona č. 578/2004 Z.z.) základná zložka mzdy je ďalej upravovaná podľa rokov odbornej praxe, zvýhodnené odmeňovanie pohotovosti na pracovisku, osobitné príplatky k UPS a ďalšie plnenia v zmysle platnej Kolektívnej zmluvy.

- predĺženie dovolenky nad rozsah Zákonníka práce o 1 týždeň
- príplatky za sobotu nad rámec Zákonníka práce
- odmeny z príležitosti životného jubilea
- možnosť využitia výhodného závodného stravovania
- príspevok darcom krvi po získaní plakety
- príspevok pri narodení dieťaťa /pre členov ZOO/
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti
- príspevok z príležitosti trvania pracovného pomeru
- príspevok pri odchode do starobného dôchodku
- bezplatné poskytnutie nadštandardnej izby počas prvých 10 dní hospitalizácie
- poskytnutie priestorov zamestnaneckej jedálne pri životných jubileách
- odstupné a odchodné nad rámec Zákonníka práce

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 61 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Fakultná nemocnica v Nitre je koncovým zdravotníckym zariadením a poskytuje zdravotnú starostlivosť pre celý Nitriansky kraj v 15 klinikách, 10 oddeleniach a vo viac ako 80-tich špecializovaných ambulanciách. Zabezpečuje praktickú výučbu študentov Katedry ošetrovateľstva a Katedry klinických disciplín a urgentnej medicíny Fakulty sociálnych vied a zdravotníctva Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre ako aj prax žiakov Strednej zdravotnej školy v Nitre. Umožňuje povinnú prax aj študentom Farmaceutickej fakulty a Jesseniovej lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Eva Hudecová
Tel.: +421376545632
E-mail: poslať životopis
ID: 4797060  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 260 EUR/mesiac