Rádiologický technik - Náborový príspevok 4000 EUR

Fakultná nemocnica Nitra

Miesto práce
Špitálska 6, Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
1 008,37 EUR/mesiacrádiologický technik 1008,37eur/mesiac, so špecializáciou 1200,98 eur/mesiac - možnosť získania jednorázového náborového príspevku 4000 eur, osobný príplatok, motivačný príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Fakultná nemocnica Nitra obsadzuje pozície rádiologického technika.

Ozvite sa nám.
Tešíme sa na Vás.

Rádiologický technik s odbornou spôsobilosťou na výkon odborných pracovných činností samostatne
• spracúva röntgenový obraz v digitálnej podobe, je zodpovedný za správnosť všetkých údajov a kvalitu výslednej obrazovej dokumentácie,
• podieľa sa na vykonávaní dozimetrických a kalibračných meraní prístrojov a príslušenstva, zaznamenáva a kontroluje funkčnosť prístrojov a vykazuje výsledky merania na účely akreditácie, prípadne kontroly,
• vykonáva snímkovacie techniky v rádiodiagnostickej skiagrafii, skiaskopii,
• pripravuje kontrastnú látku do zariadenia určeného na jej podanie z originálneho obalu podľa pokynov na aplikáciu,
• aplikuje základné ožarovacie techniky a gamagrafické techniky,
• aplikuje ožarovacie techniky na kobaltových ožarovacích zariadeniach, urýchľovačoch a röntgenových ožarovacích zariadeniach podľa liečebného plánu,
• aplikuje špeciálne radiačné techniky podľa ožarovacieho plánu,
• zakresľuje kritické štruktúry v súvislosti s procesom plánovania liečby ionizujúcim žiarením,
• zhotovuje izodózové plány v spolupráci s klinickým fyzikom,
• nastavuje a imobilizuje osobu do ožarovacej polohy na pracovisku ožarovacích zariadení, simulátore a ostatných zobrazovacích zariadení,
• pripravuje osobu na diagnostické výkony a liečebné výkony v rádiológii, radiačnej onkológii ,
• Rádiologický technik vykonáva v spolupráci s lekárom výkony súvisiace s diagnostickými výkonmi a liečebnými výkonmi, ktoré uskutočňuje lekár pri invazívnych metódach a pri neinvazívnych metódach.

výška základnej tarify (zákon 578/2004) je odstupňovaná podľa počtu odpracovaných rokov v inzerovanej pozícii, osobný príplatok po zapracovaní, motivačný príplatok a ďalšie plnenia v zmysle platnej kolektívnej zmluvy, možnosť získania jednorazového náborového príspevku v hodnote 4000 eur.

- jednorazový náborový príspevok vo výške 4000 eur
- predĺženie dovolenky nad rozsah Zákonníka práce o 1 týždeň
- príplatky za sobotu, nedeľu nad rámec Zákonníka práce
- príplatok za zastupovanie
- odmeny z príležitosti životného jubilea
- možnosť využitia výhodného závodného stravovania
- príspevok darcom krvi po získaní plakety
- príspevok pri narodení dieťaťa /pre členov ZOO/
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti
- príspevok z príležitosti trvania pracovného pomeru
- príspevok pri odchode do starobného dôchodku
- bezplatné poskytnutie nadštandardnej izby počas prvých 10 dní hospitalizácie
- poskytnutie priestorov zamestnaneckej jedálne pri životných jubileách
- odstupné a odchodné nad rámec Zákonníka práce

Informácie o výberovom konaní

Bližšie informácie o pracovnej pozícii poskytne:
PhDr. Melanie Beťková, PhD. námestníčka pre ošetrovateľskú starostlivosť FN Nitra - t.č. 037/65 45 305, 0905 41 47 43

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ÚSO v odbore
VOV
VŠ I.st.

Fakultná nemocnica v Nitre je koncovým zdravotníckym zariadením a poskytuje zdravotnú starostlivosť pre celý Nitriansky kraj v 15 klinikách, 10 oddeleniach a vo viac ako 80-tich špecializovaných ambulanciách. Zabezpečuje praktickú výučbu študentov Katedry ošetrovateľstva a Katedry klinických disciplín a urgentnej medicíny Fakulty sociálnych vied a zdravotníctva Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre ako aj prax žiakov Strednej zdravotnej školy v Nitre. Umožňuje povinnú prax aj študentom Farmaceutickej fakulty a Jesseniovej lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave.
ID: 4468034  Dátum zverejnenia: 16.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 008,37 EUR/mesiac