Lekár - rádiológ na novovytvorenom Rádiologickom oddelení

Fakultná nemocnica Nitra

Miesto práce
Špitálska 6, Nitra
Termín nástupu
ASAP
1 416,25 EUR/mesiacZákladná zložka 1416,25 neatestovaný lekár, 2605,90 € atestovaný lekár (v zmysle zákona č. 578/2004 Z.z.) základná zložka mzdy je ďalej upravovaná podľa rokov odbornej praxe, zvýhodnené odmeňovanie pohotovosti na pracovisku, osobitné príplatky k UPS a ďalšie plnenia v zmysle platnej Kolektívnej zmluvy, náborový príspevok až do výšky 6.000 eur.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Fakultná nemocnica Nitra obsadzuje pozície lekárov - rádiológov na novovytvorenom Oddelení rádiológie s NÁBOROVÝM PRÍSPEVKOM.

Ponúkame náborový príspevok pre lekára so špecializáciou v odbore rádiológia 6.000 eur, bez špecializácie 4.000 eur.

Ozvite sa nám. Tešíme sa na Vás.

Základná zložka 1416,25 € neatestovaný lekár (v zmysle zákona č. 578/2004 Z.z.), osobný príplatok riešený formou osobitných príplatkov k UPS.
Základná zložka 2605,90 € atestovaný lekár (v zmysle zákona č. 578/2004 Z.z.), osobný príplatok riešený formou osobitných príplatkov k UPS.

- predĺženie dovolenky nad rozsah Zákonníka práce o 1 týždeň
- príplatky za sobotu, nedeľu nad rámec Zákonníka práce
- príplatok za zastupovanie
- odmeny z príležitosti životného jubilea
- možnosť využitia výhodného závodného stravovania
- príspevok darcom krvi po získaní plakety
- príspevok pri narodení dieťaťa /pre členov ZOO/
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti
- príspevok z príležitosti trvania pracovného pomeru
- príspevok pri odchode do starobného dôchodku
- bezplatné poskytnutie nadštandardnej izby počas prvých 10 dní hospitalizácie
- poskytnutie priestorov zamestnaneckej jedálne pri životných jubileách
- odstupné a odchodné nad rámec Zákonníka práce

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Fakultná nemocnica v Nitre je koncovým zdravotníckym zariadením a poskytuje zdravotnú starostlivosť pre celý Nitriansky kraj v 15 klinikách, 10 oddeleniach a vo viac ako 80-tich špecializovaných ambulanciách. Zabezpečuje praktickú výučbu študentov Katedry ošetrovateľstva a Katedry klinických disciplín a urgentnej medicíny Fakulty sociálnych vied a zdravotníctva Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre ako aj prax žiakov Strednej zdravotnej školy v Nitre. Umožňuje povinnú prax aj študentom Farmaceutickej fakulty a Jesseniovej lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave.
ID: 4468016  Dátum zverejnenia: 16.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 416,25 EUR/mesiac