Pôrodná asistentka, sestra pri lôžku JIS pediatria - Náborový príspevok 4000 EUR

Fakultná nemocnica Nitra

Miesto práce
Špitálska 6, Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
1 008,37 EUR/mesiacpôrodná asistentka 1008,37eur/mesiac, so špecializáciou 1200,98 eur/mesiac, výška tarifnej mzdy je ďalej odstupňovaná podľa počtu odpracovaných rokov v pozícii pôrodnej asistentky/sestry, možnosť získania jednorázového náborového príspevku 4000 eur, osobný príplatok po zapracovaní a ďalšie plnenia v zmysle platnej kolektívnej zmluvy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Fakultná nemocnica Nitra obsadzuje pozície pôrodná asistentka, sestra pri lôžku JIS pediatria.

Ozvite sa nám.
Tešíme sa na Vás.

Pracovnou náplňou je:
- v priebehu predpôrodnej starostlivosti, počas pôrodu a v priebehu popôrodnej starostlivosti posudzuje potreby starostlivosti u ženy, určuje ošetrovateľské diagnózy, plánuje, zabezpečuje alebo uskutočňuje uspokojovanie potrieb súvisiacich s reprodukčným zdravím, gynekologickou a pôrodníckou chorobou.
Vykonáva a zodpovedá za určenie a realizáciu individuálneho plánu starostlivosti v pôrodnej asistencii u ženy, navrhuje a indikuje, realizuje intervencie a postupy v rámci poskytovania starostlivosti v pôrodnej asistencii žene. Realizuje ošetrovateľské výkony v pôrodnej asistencii, ktoré súvisia s diagnostickými a liečebnými výkonmi, ktoré uskutočňuje lekár pri invazívnych a neinvazívnych výkonoch chirurgickej a nechirurgickej povahy

- poskytovanie komplexnej ošetrovateľskej starostlivosti o detského pacienta vyžadujúceho intenzívnu starostlivosť v rozsahu kompetencií sestry samostatne, samostatne na základe indikácie lekára a v spolupráci s lekárom.

Základná zložka v zmysle zákona č. 578/2004 Z.z., osobný príplatok a ďalšie zložky podľa podmienok platnej Kolektívnej zmluvy, možnosť získania jednorazového náborového príspevku v hodnote 4000 eur.

- jednorazový náborový príspevok vo výške 4000 eur
- predĺženie dovolenky nad rozsah Zákonníka práce o 1 týždeň
- príplatky za sobotu, nedeľu nad rámec Zákonníka práce
- príplatok za zastupovanie
- motivačné príplatky v zmysle platnej kolektívnej zmluvy
- odmeny z príležitosti životného jubilea
- možnosť využitia výhodného závodného stravovania
- príspevok darcom krvi po získaní plakety
- príspevok pri narodení dieťaťa /pre členov ZOO/
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti
- príspevok z príležitosti trvania pracovného pomeru
- príspevok pri odchode do starobného dôchodku
- bezplatné poskytnutie nadštandardnej izby počas prvých 10 dní hospitalizácie
- poskytnutie priestorov zamestnaneckej jedálne pri životných jubileách
- odstupné a odchodné nad rámec Zákonníka práce

Informácie o výberovom konaní

Bližšie informácie o pracovnej pozícii poskytne:
PhDr. Melanie Beťková, PhD. námestníčka pre ošetrovateľskú starostlivosť FN Nitra - t.č. 037/65 45 305, 0905 41 47 43

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

SZŠ - odbor:
1. ženská sestra
2. diplomovaná pôrodná asistentka

VŠ - odbor: pôrodná asistencia

Fakultná nemocnica v Nitre je koncovým zdravotníckym zariadením a poskytuje zdravotnú starostlivosť pre celý Nitriansky kraj v 15 klinikách, 10 oddeleniach a vo viac ako 80-tich špecializovaných ambulanciách. Zabezpečuje praktickú výučbu študentov Katedry ošetrovateľstva a Katedry klinických disciplín a urgentnej medicíny Fakulty sociálnych vied a zdravotníctva Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre ako aj prax žiakov Strednej zdravotnej školy v Nitre. Umožňuje povinnú prax aj študentom Farmaceutickej fakulty a Jesseniovej lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave.
ID: 4319134  Dátum zverejnenia: 3.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 008,37 EUR/mesiac