Sestra pri lôžku

Fakultná nemocnica Nitra

Miesto práce
Špitálska, Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
901 - 1 143 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Fakultná nemocnica Nitra obsadzuje pozície sestra na nasledovných oddeleniach/ klinikách:
- Klinika detí a dorastu/neonatologické oddelenie
- Očná klinika
- Klinika ORL
- Klinika úrazovej chirurgie a ortopédie
- Interná klinika
- Neurologická klinika
- Oddelenie cievnej chirurgie
- Infekčná klinika
- Klinika AIM
- Centrálne operačné sály

Ozvite sa nám.
Tešíme sa na Vás.

Pracovnou náplňou je:
poskytovanie komplexnej ošetrovateľskej starostlivosti o pacientov na lôžkach.

Základná zložka v zmysle zákona č. 578/2004 Z.z., osobný príplatok a ďalšie zložky podľa platnej Kolektívnej zmluvy.

- príplatok za zastupovanie
- príplatky za sobotu nad rámec Zákonníka práce
- odstupné a odchodné nad rámec Zákonníka práce
- odmeny z príležitosti životného jubilea
- predĺženie dovolenky nad rozsah Zákonníka práce o 1 týždeň výhodné
- závodné stravovanie za 1 euro
- príspevok darcom krvi po získaní plakety
- príspevok pri narodení dieťaťa /pre členov ZOO/
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti
- príspevok pri živelných pohromách
- príspevok pri úmrtí priameho rodinného príslušníka
- príspevok z príležitosti trvania pracovného pomeru
- príspevok pri odchode do starobného dôchodku
- bezplatné poskytnutie nadštandardnej izby počas prvých 10 dní hospitalizácie
- poskytnutie priestorov zamestnaneckej jedálne pri životných jubileách

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

-orientácia na pacienta
-flexibilita
-zodpovedný prístup k práci

Fakultná nemocnica v Nitre je koncovým zdravotníckym zariadením a poskytuje zdravotnú starostlivosť pre celý Nitriansky kraj v 15 klinikách, 10 oddeleniach a vo viac ako 80-tich špecializovaných ambulanciách. Zabezpečuje praktickú výučbu študentov Katedry ošetrovateľstva a Katedry klinických disciplín a urgentnej medicíny Fakulty sociálnych vied a zdravotníctva Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre ako aj prax žiakov Strednej zdravotnej školy v Nitre. Umožňuje povinnú prax aj študentom Farmaceutickej fakulty a Jesseniovej lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave.
ID: 3914671  Dátum zverejnenia: 21.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 901 EUR/mesiac