Správca počítačovej siete

Fakultná nemocnica Nitra

Miesto práce
Fakultná nemocnica Nitra, Špitálska, Nitra
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/mesiac1100-1300 eur (hrubá mzda sa skladá zo základnej zložky a osobného príplatku, jeho výška bude stanovená podľa reálnych skúseností uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Fakultná nemocnica Nitra hľadá spolupracovníka na posilnenie tímu na pozíciu správcu počítačovej siete.
Ak spĺňate nižšie uvedené požiadavky, máte aspoň 1 rok praxe, hľadáme práve Vás.
Ozvite sa nám.
Tešíme sa na Vás.

Pracovná náplň:
- Samostatná a komplexná správa siete v rámci celej spoločnosti
- Diagnostikovanie a riešenie technických problémov
- Inštalácie, konfigurácie, implementácie sieťových požiadaviek
- Sieťová bezpečnosť, monitoring sieťových komponentov
- Vyhodnocovanie a ladenie výkonnosti sieťovej infraštruktúry
- Routing, switching, ACL, CLI, VLAN, LAN, WAN
- Wifi AP (Mikrotik, Ubiquiti)

- výhodné závodné stravovanie za 1 euro
- príspevok darcom krvi po získaní plakety
- príspevok pri narodení dieťaťa /pre členov ZOO/
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti
- príspevok pri živelných pohromách
- príspevok pri úmrtí priameho rodinného príslušníka
- príspevok z príležitosti trvania pracovného pomeru
- príspevok pri odchode do starobného dôchodku
- príplatok za zastupovanie
- príplatky za sobotu nad rámec Zákonníka práce
- príplatky za nočnú prácu nad rámec Zákonníka práce
- odstupné a odchodné nad rámec Zákonníka práce
- odmeny z príležitosti životného jubilea
- predĺženie dovolenky nad rozsah Zákonníka práce o 1 týždeň
- bezplatné poskytnutie nadštandardnej izby počas prvých 10 dní hospitalizácie
- poskytnutie priestorov zamestnaneckej jedálne pri životných jubileách

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

1

- Linux - inštalácia, konfigurácia, správa - pokročilý

Fakultná nemocnica v Nitre je koncovým zdravotníckym zariadením a poskytuje zdravotnú starostlivosť pre celý Nitriansky kraj v 15 klinikách, 10 oddeleniach a vo viac ako 80-tich špecializovaných ambulanciách. Zabezpečuje praktickú výučbu študentov Katedry ošetrovateľstva a Katedry klinických disciplín a urgentnej medicíny Fakulty sociálnych vied a zdravotníctva Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre ako aj prax žiakov Strednej zdravotnej školy v Nitre. Umožňuje povinnú prax aj študentom Farmaceutickej fakulty a Jesseniovej lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave.
ID: 3770371  Dátum zverejnenia: 7.4.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac