Mzdový účtovník/personalista

Fakultná nemocnica Nitra

Miesto práce
Fakultná nemocnica Nitra, Špitálska, Nitra
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Fakultná nemocnica Nitra obsadzuje pozíciu mzdového účtovníka/personalistu na posilnenie súčasného tímu.
Hľadáme mzdárku so skúsenosťami s personalistikou alebo aj uchádzača, ktorý má chuť a hlavne záujem sa veľa naučiť.
Ozvite sa nám.
Tešíme sa na Vás.

Pracovnou náplňou je spracovanie a vedenie mzdovej a personálnej agendy pridelených oddelení v informačnom systéme Vema:
- výpočet miezd
- zodpovednosť za administratívu súvisiacu so vznikom, zánikom, trvaním a zmenou pracovno-právnych vzťahov
- plnenie oznamovacích povinností voči poisťovniam, prislúchajúca komunikácia
- spracovanie ročného zúčtovania daní
- vedenie personálnej agendy zamestnancov = aktualizácia, udržiavanie a archivácia pracovných zmlúv, dohôd a súvisiacich pracovnoprávnych dokumentov, osobných spisov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

základná mzda vo výške 750 eur, osobné ohodnotenie podľa seniority uchádzača, mesačná mzda po zaučení sa pohybuje okolo 1000€

- práca v pracovné dni od 7.00 hod. do 15.00 hod.
- predĺženie dovolenky nad rozsah Zákonníka práce o 1 týždeň
- výhodné závodné stravovanie za 1 euro
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- príspevok pri príležitosti trvania pracovného pomeru
- odmeny pri príležitosti životného jubilea
- príspevok darcom krvi po získaní plakety
- príspevok pri narodení dieťaťa /pre členov ZOO/
- príspevok pri živelných pohromách
- príspevok pri odchode do starobného dôchodku
- bezplatné poskytnutie nadštandardnej izby počas prvých 10 dní hospitalizácie
- poskytnutie priestorov zamestnaneckej jedálne pri životných jubileách
- príplatky za sobotu nad rámec Zákonníka práce
- príplatky za nočnú prácu nad rámec Zákonníka práce
- odstupné a odchodné nad rámec Zákonníka práce
- športové hry a ďalšie iné v zmysle kolektívnej zmluvy

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.7.2019 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Počet rokov praxe

2

- znalosť práce so softvérom Vema vítaná
-prax v zdravotníctve výhodou
-odolnosť voči stresu
-spoľahlivosť, zodpovednosť, dôslednosť pri plnení úloh, tímová práca
- orientácia v mzdových a personálnych predpisoch a zákonoch

Fakultná nemocnica v Nitre je koncových zdravotníckym zariadením a poskytuje zdravotnú starostlivosť pre celý Nitriansky kraj v 14 klinikách, 10 oddeleniach, 81 špecializovaných ambulanciách. Zabezpečuje výuku študentov katedry ošetrovateľstva Fakulty sociálnych vied a zdravotníctva Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre ako aj katedry urgentnej medicíny a katedry fyzioterapie a balneológie.

Špitálska 6
950 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Eva Hudecová
Tel.: +421376545611
E-mail: poslať životopis
ID: 3688598   Dátum zverejnenia: 7.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mzda vo výške 750 eur, osobné ohodnotenie podľa seniority uchádzača, mesačná mzda po zaučení sa pohybuje okolo 1000€