Samostatný odborný referent Odboru personálneho, miezd a starostlivosti o zamestnancov

Fakultná nemocnica Nitra

Miesto práce
Fakultná nemocnica Nitra, Špitálska, Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
750 eur, po uplynutí skúšobnej doby osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné vybavovanie všetkých náležitosti súvisiacich s prijímaním a prepúšťaním zamestnancov v zmysle Zákonníka práce v platnom znení
-komplexné zavádzanie všetkých osobných, platových a mzdových náležitosti do informačného systému pre spracovanie miezd
-samostatné vybavovanie agendy pri preraďovaní, prekladoch zamestnancov, nástupe na neplatené voľno, materských a rodičovských dovoleniek
-plnenie oznamovacích povinností voči zdravotným poisťovniam a Sociálnej poisťovni
-spracovanie ročného zúčtovania dane
-kontrola, kódovanie, nahrávanie výkazov mzdových nárokov na mesačnej báze
-mesačná evidencia a štatistika zamestnancov
-evidencia a kontrola dokladov o dávkach nemocenského poistenia
-zasielanie ELDP Sociálnej poisťovni,
-archivácia mzdových listov a osobných spisov zamestnancov
-vyhotovenie potvrdení o zamestnaní a výške príjmu pre zamestnancov pri žiadostiach o pôžičku, úver a pod.
-výkazníctvo
-mailová, telefonická a osobná komunikácia so zamestnancami a externými subjektami

- výhodné závodné stravovanie za 1 euro
- príspevok darcom krvi po získaní plakety
- príspevok pri narodení dieťaťa /pre členov ZOO/
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti
- príspevok pri živelných pohromách
- príspevok pri úmrtí priameho rodinného príslušníka
- príspevok z príležitosti trvania pracovného pomeru
- príspevok pri odchode do starobného dôchodku
- príplatok za zastupovanie
- príplatky za sobotu a nedeľu nad rámec Zákonníka práce
- príplatky za nočnú prácu nad rámec Zákonníka práce
- odstupné a odchodné plus 1 mesiac nad rámec Zákonníka práce
- odmeny z príležitosti životného jubilea
- predĺženie dovolenky nad rozsah Zákonníka práce o 1 týždeň
- bezplatné poskytnutie nadštandardnej izby počas prvých 10 dní hospitalizácie
- poskytnutie priestorov zamestnaneckej jedálne pri životných jubileách
- športové hry

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

2

-prax v zdravotníctve výhodou
-skúsenosti so softvérom VEMA výhodou
-odolnosť voči stresu
-spoľahlivosť, zodpovednosť, dôslednosť pri plnení úloh, proaktívnosť, tímová práca
-praktické znalosti v oblasti pracovno-právnych vzťahov (Zákonník práce)

Fakultná nemocnica v Nitre je koncovým zdravotníckym zariadením a poskytuje zdravotnú starostlivosť pre celý Nitriansky kraj v 15 klinikách, 10 oddeleniach a vo viac ako 80-tich špecializovaných ambulanciách. Zabezpečuje praktickú výučbu študentov Katedry ošetrovateľstva a Katedry klinických disciplín a urgentnej medicíny Fakulty sociálnych vied a zdravotníctva Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre ako aj prax žiakov Strednej zdravotnej školy v Nitre. Umožňuje povinnú prax aj študentom Farmaceutickej fakulty a Jesseniovej lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave.
ID: 3626437  Dátum zverejnenia: 22.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 eur, po uplynutí skúšobnej doby osobné ohodnotenie