Administrátor IT

Fakultná nemocnica Nitra

Miesto práce
Fakultná nemocnica Nitra, Špitálska, Nitra
Termín nástupu
01.12.2018
Mzdové podmienky (brutto)
850 eur a pohyblivá zložka mzdy dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Správa doménoveho serveru - nastavovanie užívateľov domény, GPO, vytváranie skriptov, inštalácia balíčkov, správa DHCP, správa DNS záznamov
Správa WEB serveru - aktualizácia stránky
Sieť - zabezpečenie funkčnosti siete, kontrola výmena sieťových prvkov, konfigurácia, aktualizácia FW, pripájanie nových pracovných staníc, konfigurácia WIFI AP
Firewall - nastavovanie Access listov
PROXY - správa a konfigurácia proxy serveru
Základná znalosť OS Linux.

- výhodné závodné stravovanie za 1 euro
- príspevok darcom krvi po získaní plakety
- príspevok pri narodení dieťaťa /pre členov ZOO/
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti
- príspevok pri živelných pohromách
- príspevok pri úmrtí priameho rodinného príslušníka
- príspevok z príležitosti trvania pracovného pomeru
- príspevok pri odchode do starobného dôchodku
- príplatok za zastupovanie
- príplatky za sobotu a nedeľu vo výške 1,70 €/hod nad rámec Zákonníka práce
- príplatky za nočnú prácu vo výške 1,32 €/hod nad rámec Zákonníka práce
- odstupné a odchodné plus 1 mesiac nad rámec Zákonníka práce
- odmeny z príležitosti životného jubilea
- predĺženie dovolenky nad rozsah Zákonníka práce o 1 týždeň
- bezplatné poskytnutie nadštandardnej izby počas prvých 10 dní hospitalizácie
- poskytnutie priestorov zamestnaneckej jedálne pri životných jubileách
- športové hry

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Zodpovednosť, flexibilita

Fakultná nemocnica v Nitre je koncovým zdravotníckym zariadením a poskytuje zdravotnú starostlivosť pre celý Nitriansky kraj v 15 klinikách, 10 oddeleniach a vo viac ako 80-tich špecializovaných ambulanciách. Zabezpečuje praktickú výučbu študentov Katedry ošetrovateľstva a Katedry klinických disciplín a urgentnej medicíny Fakulty sociálnych vied a zdravotníctva Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre ako aj prax žiakov Strednej zdravotnej školy v Nitre. Umožňuje povinnú prax aj študentom Farmaceutickej fakulty a Jesseniovej lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave.
ID: 3543898  Dátum zverejnenia: 20.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 eur a pohyblivá zložka mzdy dohodou