Vedúca/vedúci študijného oddelenia a študijný referent/študijná referentka

Fakulta sociálnych a ekonomických vied UK

Miesto práce
Mlynské luhy 4, Bratislava
Termín nástupu
01.02.2020
729 EUR/mesiacPlatové podmienky podľa zákona NR R č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov, tarifný plat je minimálne 729,00 eur v závislosti od definovaných špecifických kritérií (kvalifikačné predpoklady, dĺžka praxe, vedomosti, zručnosti, kompetencie) podľa zákona č. 553/2003 Z. z.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie a kontrolovanie práce študijného oddelenia. Spracúvanie prehľadov, štatistík a výkazov a vypracovávanie podkladov pre vedenie fakulty. Organizačné zabezpečenie študijnej agendy pre I. II. a III. stupeň vysokoškolského štúdia. Samostatné vykonávanie odbornej práce pri zabezpečovaní študijnej a sociálnej agendy študentiek a študentov v slovenskom a anglickom jazyku. Koordinovanie a organizačné zabezpečovanie študijného procesu. Vedenie registratúry.

Pružný pracovný čas, týždeň dovolenky nad rámec Zákonníka práce, príspevok na stravovanie zo sociálneho fondu.

Písomnú žiadosť o zaradenie do výberového konania, štruktúrovaný životopis s prehľadom doterajšej odbornej praxe v slovenskom jazyku, čestné vyhlásenie o bezúhonnosti a kópie dokladov o VŠ vzdelaní zasielajte prosím na emailovú adresu [email protected] alebo na adresu Univerzita Komenského v Bratislave, Fakulta sociálnych a ekonomických vied, Ekonomické oddelenie Dekanátu FSEV UK v Bratislave, Mlynské Luhy č. 4, 821 05 Bratislava s označením „Výberové konanie“.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Samostatnosť, zodpovednosť, iniciatívnosť, precíznosť, komunikatívnosť. Práca s akademickým informačným systémom AIS2, prípadne s obdobným informačným systémom vítaná.

Fakulta sociálnych a ekonomických vied Univerzity Komenského v Bratislave je jednou z trinástich fakúlt Univerzity Komenského, ktorej poslaním je poskytovať vysokoškolské vzdelanie a vykonávať a rozvíjať vedecký výskum v oblasti sociálnych a ekonomických vied.
ID: 3829447  Dátum zverejnenia: 10.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 729 EUR/mesiac