Technik Centra výpočtových a komunikačných služieb FIIT

Fakulta informatiky a informačných technológií

Miesto práce
Ilkovičova 2, 842 16 Bratislava 4, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
v zmysle platových taríf pri výkone prác vo verejnom záujme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riešenie hardvérových a softvérových problémov v prostredí MS Windows
- inštalácia a konfigurácia OS Windows, MS Office a ďalšieho softvérového vybavenia
- správa fakultných tlačiarní a tonerov
- výber konkrétnych zariadení IT podľa špecifikácie používateľov
- podpora používateľov v dvojzmennej prevádzke
- správa počítačových učební
- nákup techniky IT pre Ústavy a celofakultné pracoviská
- vybavovanie reklamácií

možnosť stravovania v zamestnaneckej jedálni, plaváreň, telocvičňa, príspevok na DDP, možnosť ubytovania (internát)

V prípade záujmu nám zašlite životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov. Odpovedať budeme iba vybraným uchádzačom, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-BIOS - pokročilý
- Anglický jazyk - schopnosť čítania a porozumenia odborného textu
- aktívny prístup k práci, zodpovednosť, dynamickosť, ochota a schopnosť učiť sa , komunikačné a organizačné schopnosti, schopnosť samostatne realizovať stanovené úlohy
- základná znalosť počítačových sietí
- preferujeme nefajčiara so záujmom o dlhodobú perspektívu

Vízia Fakulty informatiky a informačných technológií Slovenskej technickej univerzity v Bratislave (FIIT STU) je prispieť k silnejšej slovenskej ekonomike a kvalitnejšiemu životu vďaka uznávaným odborníkom - osobnostiam - absolventom FIIT STU a pomenúvaním a riešením výskumných problémov v oblasti informatiky a informačných technológií.
FIIT STU má ambíciu stať sa lídrom združujúcim najlepších v informatike v širšom regióne strednej Európy. Silnou stránkou fakulty je aktuálne najlepšia pozícia absolventov FIIT STU na Slovensku, tím zanietených akademických pracovníkov, ktorých hlavným cieľom a motiváciou je špičková kvalita vzdelávania a výskumu. Základnými hodnotami fakulty sú slušnosť a čestnosť, empatia a ľudskosť v spojení s náročnosťou, čo je základom pre výchovu našich študentov a vytváranie dobrého miesta pre prácu našich kolegov.
FIIT STU vychováva absolventov, ktorí sa dlhodobo uplatňujú na významných pozíciách v IT priemysle na Slovensku a aj v zahraničí. Výskum predstavuje základnú metódu pre výchovu kvalitných absolventov. V získavaní a realizácii projektov je veľký potenciál, v ktorom využívame potenciál šikovných študentov, výskumníkov a učiteľov na fakulte, ktorí sú experti vo vybraných oblastiach.
• V poslednom období sme pripravili viaceré projekty vo výzvach štrukturálnych fondov.
• Niekoľko rokov funguje program partnerstiev s priemyselnými subjektami a program spoločných výskumných laboratórií.
• Začali sme výskumné projekty (najmä formou zmlúv o dielo) s viacerými firmami.
Na fakulte sa snažíme:
• Ukázať, že na Slovensku je miesto, kde môžu mladí ľudia rásť a dosahovať skvelé výsledky.
• Získavať najšikovnejších uchádzačov pre všetky stupne štúdia zo Slovenska a aj zo zahraničia motivovaných pracovať na sebe a participovať na živote fakulty a šíriť dobré meno svojej alma mater.
• Získať nových výskumníkov zo Slovenska aj zo zahraničia.
• Rozvíjať oblasti, ktoré sú pre Slovensko kľúčové.
• Stať sa centrom, ktoré vo vybraných oblastiach, najmä v umelej inteligencii a informačnej bezpečnosti dokáže byť partnerom špičkových Európskych výskumných centier.
ID: 3361016  Dátum zverejnenia: 13.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v zmysle platových taríf pri výkone prác vo verejnom záujme