Technik Centra výpočtových a komunikačných služieb FIIT (Ref. č.: OBJ0701/0215/17)

Fakulta informatiky a informačných technológií

Miesto práce
Ilkovičova 2, 842 16 Bratislava 4
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
v zmysle platových taríf pri výkone prác vo verejnom záujme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riešenie hardvérových a softvérových problémov v prostredí MS Windows
- inštalácia a konfigurácia OS Windows, MS Office a ďalšieho softvérového vybavenia
- správa fakultných tlačiarní a tonerov
- výber konkrétnych zariadení IT podľa špecifikácie používateľov
- podpora používateľov v dvojzmennej prevádzke
- správa počítačových učební
- nákup techniky IT pre Ústavy a celofakultné pracoviská
- vybavovanie reklamácií

možnosť stravovania v zamestnaneckej jedálni, plaváreň, telocvičňa, príspevok na DDP, možnosť ubytovania (internát)

V prípade záujmu nám zašlite životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov. Odpovedať budeme iba vybraným uchádzačom, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2018 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-BIOS - pokročilý
- Anglický jazyk - schopnosť čítania a porozumenia odborného textu
- aktívny prístup k práci, zodpovednosť, dynamickosť, ochota a schopnosť učiť sa , komunikačné a organizačné schopnosti, schopnosť samostatne realizovať stanovené úlohy
- základná znalosť počítačových sietí
- preferujeme nefajčiara so záujmom o dlhodobú perspektívu

FIIT STU pokrýva komplexne oblasť informatiky a informačných technológií vo vzdelávaní a vo výskume. Je prvou fakultou na Slovensku s takýmto poslaním.

Ilkovičova 2
842 16 Bratislava 4

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Erika Nižnanská
Tel.: +421 2 210 22 215
E-mail: poslať životopis
ID: 3361016   Dátum zverejnenia: 13.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   v zmysle platových taríf pri výkone prác vo verejnom záujme