Riaditeľ Ústavu informatizácie, automatizácie a matematiky

Fakulta chemickej a potravinárskej technológie STU v Bratislave

Miesto práce
Radlinského, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
2 200 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy v zmysle Zákona 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov vo verejnom záujme + iné prípl. podľa uvedeného zákona

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zodpovednosť za chod ústavu (katedry) vysokej škole vo vedeckej a personálnej oblasti

5 dní dovolenky naviac, stravovanie vo vlastnom stravovacom zariadení, rôzne príspevky z Kolektívnej zmluvy, možnosť rekreácie vo vlastnom zariadení vo Vyhniach, možnosť využívania zamestnaneckej posilňovne, Multisport karta, možnosť ďalšieho vzdelávania

Informácie o výberovom konaní

K žiadosti o účasť vo výberovom konaní priložte:
-životopis vo formáte Europass
-prehľad vedeckej a publikačnej činnosti
-overené doklad o vzdelaní
-aktuálny výpis z registra trestov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatizácia, automatizácia,matematika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

vo výučbe a výskume

Počet rokov praxe

10

-splnenie platných kritérií pre získanie vedecko-pedagogického titulu docent/profesor
-občianska bezúhonnosť

Verejná vysoká škola v zmysle zákona č.131/2002 Z.z. o vysokých školách

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4536898  Dátum zverejnenia: 13.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac