Odborný asistent s V.H.

Fakulta chemickej a potravinárskej technológie STU v Bratislave

Miesto práce
Radlinského, Bratislava
Termín nástupu
01.09.2023
1 200 EUR/mesiacv zmysle Zákona 553/2003 o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme, uvedená mzda zodpovedá absolventovi II. stupňa VŠ štúdia je minimálna a odvíja sa od odbornej praxe uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

pedagogická činnosť, vedenie prednášok, seminárov v jednotlivých stupňoch vysokoškolského štúdia, spolupráca na výskumnej a vývojovej činnosti pracoviska, publikačná činnosť , ktorú vykonáva učiteľ vysokej školy

5 dní dovolenky naviac, stravovanie vo vlastnom stravovacom zariadení, možnosť využitia vlastného rekreačného zariadenia vo Vyhniach, Multisport karta, rôzne príspevky v zmysle Kolektívnej zmluvy

K žiadosti o účasť vo výberovom konaní zašlite životopis vo formáte Europass, prehľad doterajšej praxe a publikačnej činnosti, kópiu dokladov o vzdelaní, aktuálny výpis z registra trestov.
Dokumenty je možné zasielať na personálne oddelenie FCHPT STU alebo mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

anglistika alebo anglistika a germanistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

technickej angličtiny výhodou

prax v e-learningu výhodou

Verejná vysoká škola v zmysle zákona č.131/2002 Z.z. o vysokých školách

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4530574  Dátum zverejnenia: 3.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac