Mzdová účtovníčka

Fakulta chemickej a potravinárskej technológie STU v Bratislave

Miesto práce
Radlinského 9, Bratislava
Termín nástupu
01.04.2023
1 300 EUR/mesiacMzda sa odvíja od odbornej praxe uchádzača, po skúšobnej dobe je možné zvýšenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

komplexné zabezpečenie mzdovej agendy vo verejnej správe

5 dní dovolenky naviac z Kolektívnej zmluvy, príspevok zamestnávateľa na DDS III. pilier, možnosť stravovania vo vlastnom stravovacom zariadení priamo v budove, možnosť využívania zamestnaneckej telocvične, posilňovne, možnosť využitia vlastného rekreačného zariadenia vo Vyhniach, príspevok na regeneráciu za darcovstvo, príspevok na kúpeľnú, liečebnú a rehabilitačnú starostlivosť, príspevok na preventívnu lekársku prehliadku, príspevok na rekreáciu, príspevok pri narodení dieťaťa, práce v centre mesta

Informácie o výberovom konaní

štruktúrovaný životopis zašlite na adresu:
Ing. Zuzana Klempová,
dekanát FCHPT STU,
Radlinského 9,
812 37 Bratislava
alebo na:
mail: [email protected]
Prosím netelefonovať. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať a pozývať na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

mzdový účtovník

Počet rokov praxe

5

zodpovednosť, dodržiavanie zákonov a vyhlášok z oblasti mzdovej agendy, zmysel pre detail, precíznosť, usilovnosť, dôslednosť, ústretovosť, lojalita, mlčanlivosť

Verejná vysoká škola v zmysle zákona č.131/2002 Z.z. o vysokých školách

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4497733  Dátum zverejnenia: 13.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac