Sklár technického skla

Fakulta chemickej a potravinárskej technológie STU v Bratislave

Miesto práce
Radlinského 9, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.01.2023
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiacuvedené mzda je pre absolventa bez praxe pri plnom úväzku, v závislosti od praxe sa mzda zvyšuje v zmysle Zákona 553/2002 o odmeňovaní vo verejnej správe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

oprava laboratórneho skla, zhotovovanie zložitých nových sklenených aparatúr pre uskutočňovanie organických syntéz, tvarovanie rôznych výrobkov zo skla

5 dní dovolenky naviac z Kolektívnej zmluvy, možnosť stravovania vo vlastnej jedálni, zabezpečený pitný režim na pracovisku, možnosť využívania vlastného rekreačného zariadenia, možnosť využívania zamestnaneckej telocvične a posilňovne, odmeny pri životných jubileách, a i. príspevky z KZ

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

sklár

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť vo vymedzenej oblasti, zodpovednosť, precíznosť

Verejná vysoká škola v zmysle zákona č.131/2002 Z.z. o vysokých školách

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4459784  Dátum zverejnenia: 4.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac