Projektový manažér

Fakulta architektúry

Miesto práce
Námestie slobody 19, Bratislava
Termín nástupu
marec 2018
podľa Zákona 553/2003 Z.z. o odmeňovaní + podiel z riešenia projektov vedy a výskumu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spolupráca s riešiteľmi výskumných a vývojových projektov pri spracovávaní žiadostí o finančné príspevky, príprava, spracovanie a kontrola dokumentácie projektov.
Zodpovednosť za čerpanie finančných zdrojov, ich vyúčtovanie, efektívnosť a oprávnenosť, ale aj za komplexnosť a kvalitu jednotlivých výstupov projektu a za dodržiavanie platnej legislatívy.

Vlastné stravovacie, telovýchovné a rekreačné zariadenia

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Prax minimálne 3 roky v oblasti manažovania projektov vedy a výskumu, resp. štrukturálnych fondov,
organizačné schopnosti, koncepčné myslenie, solídne vystupovanie, zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť, flexibilita, komunikatívnosť.
Počítačové zručnosti - MS Word, Excel, Internet.
Výhodou je ovládanie registratúry (MIS).

Slovenská technická univerzita, Fakulta architektúry a dizajnu
ID: 3308392  Dátum zverejnenia: 12.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa Zákona 553/2003 Z.z. o odmeňovaní + podiel z riešenia projektov vedy a výskumu